حماسه ۹دی روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان

شناسهٔ خبر: 70535 -
چاپ خبر چاپ خبر
سران فتنه باعث شدند که نظام سلطه برای شکستن مقاومت مردم تحریم ها را اجرا کنند و تحریم هایی که امروز مردم به سختی آن را بر دوش می کشند مرهون اقدامات سران فتنه است و این زجر قابل بخشش نیست.

به گزارش یار خراسانی، روز نهم دی در واقغ روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت اما (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

فتنه سال ۸۸ بر اساس نقشه بیگانگان و عناصر داخلی آنان در کشور به راه افتاد، بعد از جرمت شکنی در روز عاشورا و با اعتراض و بیداری توده های ملت ایران در روز نهم دی ماه خاموش شد و نهم دی ماه روز به پاخاستن ملت برای حمایت از ارزشهای دینی خود در تاریخ ایران برای همیشه ثبت شد.

امروز نظام استکبار برای اسقاط نظام های غیر همسو کمتر از گزینه نظامی استفاده می کند، چرا که گزینه نظامی هزینه هایی دارد در حالی که براندازی نرم یا خاموش اینگونه نیست.

در زمان ما نیز برخی از نهادها و موسسات مسئولیت اسقاط نظام های سیاسی از طریق انقلاب های رنگی را بر عهده دارند مانند: بنیاد سورس.

یکی از انقلاب های رنگی که بی نتیجه ماند جنبش موسوم به جنبش سبز بود که با پشتیبانی جرج سورس و موسسات مختلف شکل گرفته بود و یکی از بسترهای انقلاب رنگی در ایران را انتخابات ریاست جمهوری می دانستند.

در واقع در انتخابات ریاست جمهوری می توان کشور را مثل دو تیم فوتبال از بالا تا کوچکترین سلول اجتماعی تقسیم بندی و قطب بندی کرد، لذا در سال ۸۸ دشمن و فتنه گران داخلی و خارجی از بستر انتخابات برای تحقق این نقشه شوم استفاده کردند.

این نهایت ساده لوحی است که بگوییم برای انتخابات ۸۸ هیچ برنامه ریزی قبلی وجود نداشت، چرا که ۱۳ ماه قبل از انتخابات یعنی در سال ۸۷ چند نفر از چهره های ملی و مذهبی به آمریکا رفتند و در جمع سران اپوزیسیون که با حضور مقامات آمریکایی برگزار شد برای انتخابات ۸۸ ایران برنامه ریزی کردند و در واقع این نشست ۲ خروجی داشت یکی جا انداختن شعار تقلب دو پافشاری بر ابطال انتخابات از همان ابتدا شکل گرفت.

دشمن و فتنه گران برای هجوم به نظام اسلامی اتش تهیه آماده کرده بودند و متاسفانه برخی ساده لوحانه می گویند که اتفاقات سال ۸۸ که کشور را ۸ ماه درگیر یک بحران بنیان کَن کرد، اعتراض به نتیجه انتخابات بود. در حالی که همه نظام سلطه با تمام ظرفیت خود پای کار آمد و حتی نمی توان یک نظام غربی را اسم برد که در طول ۸ ماه فتنه لحظه ای از کار خود در تقویت فتنه گران و هجوم به اصول انقلاب اسلامی کوتاهی کرده باشد.

لذا ما نمی توانیم سران فتنه و کسانی که سلسله جنبان این حرکت شوم بودند را بی گناه بدانیم و در واقع حصر سران فتنه در واقع گوشه ای از رأفت اسلامی است و سران فتنه بدانند اگر حصر برداشته شود جایگزین آن هرگز آزادی نخواهد بود.

در سال ۸۸ فتنه گران فضایی را درست کردند که امر بر بخشی از مردم متشبه شد که گویا تقلبی اتفاق افتاده و عده ای تحت تاثیر این جو به کف خیابان ها آمدند و اما بسیار از مردم که گول این فضا را خورده بودند وقتی متوجه شدند که زلف سران فتنه با نظام سلطه گره خورده، انزجار خود را اعلام کردند.

مردم بصیرت را در رهبری دیدند و نگاهشان به اشارات رهبر انقلاب بود لذا مردمی که با تحریک سران فتنه به خیابان آمده بودند وقتی غبار فتنه فرو نشست حماسه ۹ دی را خلق کردند و سران فتنه را به رسوایی کشاندند.

رهبر معظم انقلاب می فرمایند نهم دی را همین جوان ها ، همین نسل سوم انقلاب به راه انداختند آن حادثه عظیم را به وجود آوردند و آن سیلی محکم را به صورت کسانی نواختند که سعیشان این بود که مسیر حرکت اسلامی را با ایجاد فتنه منحرف کنند.

متاسفانه امروز برخی موضوع رفع حصر سران فتنه را مطرح می کنند و می گویند که امام حسین (ع) حر را بخشید لذا اینان باید توضیح دهند که چه وجه مشترکی بین حر و سران فتنه وجود دارد؟ چرا که حضرت حر چکمه ها را به گردن انداخت و به محضر امام حسین(ع) آمد اما سران فتنه تاکنون اظهار ندامت و پشیمانی نکردند. آنها اعتبار نظام را لکه دار کردند و ۸ ماه کشور را فلج کردند و دو قطبی کردن جامعه و ایجاد امید برای نظام سلطه را در پیش گرفتند.

سران فتنه باعث شدند که نظام سلطه برای شکستن مقاومت مردم تحریم ها را اجرا کنند و تحریم هایی که امروز مردم به سختی آن را بر دوش می کشند مرهون اقدامات سران فتنه است و این زجر قابل بخشش نیست.

با فراخوان سران فتنه ما شاهد حمله به مسجد، پایگاه بسیج، آتش زدن اموال عمومی و تعرض به باورهای دینی مردم بودیم و حتی یکبار هم آنها اظهار ندامت و عذرخواهی نکردند.

متاسفانه در جریان فتنه برخی خواص بی بصیرت به وظیفه خود عمل نکردند و آتش بیار معرکه و تریبون نظام سلطه شدند و در مردم بذر تردید کاشتند. اما مردم با درایت پشت سر رهبری حرکت کردند و ما دیدیم که مردم روی کج راهه رفتن برخی خواص پا گذاشتند و در ۹ دی پشت سر رهبری انقلاب حرکت کردند.

یادآوری وقایع کربلا و آنچه در کربا اتفاق افتاد و متاسفانه مردم ان زمان با اعتماد و حرکت پشت سر خواص معامله گر، دنیا زده و بزدل و نان به نرخ روز خور زمان حرکت کردند و حسین بن علی را به مسلخ بردند.

لذا اگر کربلا و کوفه، مردم آن مانند ۹ دی عمل می کردند هیچ امامی به مسلخ نمی رفت و دستش بسته نمی شد.

سلام بر امام و مقام معظم رهبری و این مردمی که با بصیرت و درس تاریخی اجازه ندادند، درس های تلخ تاریخ دوباره تکرار شود و در آینده نیز همینگونه خواهد بود.

نویسنده: سید مهدی حسینی

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.