- یار خراسانی - http://yarekhorasani.ir -

ارائه خدمات تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند کاشمری

علیرضا آرامیان، با اعلام اینکه، کمیته امداد شهرستان کاشمر از ۶۶۰۷ خانوار مشتمل بر ۱۲ هزار و ۶۰۶ نفر حمایت می کند، افزود: در جشن عاطفه های امسال مشارکت حدود ۵۰ میلیون تومانی کمکهای نقدی و غیرنقدی نیکوکاران برای ارتقا تحصیل دانش آموزان تحت حمایت بود.
وی با عنوان اینکه، برای دانش آموزان ۲۴۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و سبد تحصیلی با مشارکت و همراهی مراکز نیکوکاری پرداخت شده است، اظهار کرد: به دانشجویان علاوه بر پرداخت کمک هزینه تحصیلی برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه به صندوق قرض الحسنه امداد ولایت معرفی که بر اساس مقطع تحصیلی تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان دریافت کردند.
آرامیان اضافه کرد: سال گذشته باتوجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع کرونا، برای ادامه تحصیل دانش آموزان مددجو۲۵۶ دستگاه تبلت تهیه و اهدا شد.
رئیس کمیته امداد کاشمر از برگزاری ۱۰ دوره آموزشی ویژه خانواده های تحت حمایت با رعایت شیوه نامه های بهداشتی  گفت و اعلام کرد در این دوره ها ۲۰۰ نفر از دوره های آموزشی مانند مهارت های زندگی، نوعروسان و عقیدتی بهره مند شدند.
آرامیان افزود: نیکوکاران برای مشارکت در حمایت از نیازمندان در کوتاهترین زمان ممکن می توانند با شماره گیری کد # ۰۵۱۱۳ * ۸۸۷۷ * اقدام کنند.
شایسته ذکر است: شهرستان کاشمر در ترشیز بزرگ و در ۲۰۰ کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد و دومین شهرستان زیارتی خراسان رضوی محسوب می شود.
انتهای پیام/