مجری طرح های اشتغال‌زایی بنیاد برکت در خلیل آباد خبر داد؛

ایجاد زمینه اشتغال برای ۱۰۰ نفر در خلیل آباد / بنیاد برکت، ۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پرداخت کرد

شناسهٔ خبر: 177685 -
چاپ خبر چاپ خبر
قاسمی از پرداخت 3 میلیارد تومان تسهیلات توسط بنیاد برکت در شهرستان خلیل آباد خبر داد و گفت: 170 نفر در شهرستان خلیل آباد به بانک های عامل معرفی شدند که زمینه اشتغال 100 نفر فراهم شده است.

مرتضی قاسمی، مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: تا به امروز ۷۰ طرح اشتغالزایی در شهرستان خلیل آباد استقرار یافته و ۱۷۰ نفر به بانک معرفی شدند که مراحل اخذ تسهیلات را طی می کنند.

وی با بیان اینکه با اجرای ۱۷۰ طرح اقتصادی زمینه اشتغال برای بیش از ۱۰۰ نفر در شهرستان فراهم شده که تاکنون ۳ میلیارد تومان تسهیلات توسط بنیاد برکت پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: بنیاد برکت از جمله زیرمجموعه های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است که در حمایت از طرح های کارآفرینی پیشگام است.

مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در خلیل آباد با تاکید بر اینکه طرح های اشتغالزایی اجتماع محور اجرا شده توسط بنیاد برکت در خلیل آباد با نظر کارگروه اشتغال شهرستان و همچنین کارگروه روستاها بوده است، تصریح کرد: ۶ روستا در بخش های ششطراز و مرکزی خلیل آباد جزو جامعه هدف بنیاد برکت بودند که بلافاصله ورود تسهیلگران به این روستاها انجام شد.

وی با اشاره به اینکه کمیته اشتغال در هر روستا با حضور مسئولان محلی و افراد موثر هر روستا تشکیل و کلیات فعالیت ها و طرح های بنیاد برکت برای عموم مردم تشریح شده است، اذعان کرد: اشتغال در حوزه های کشاورزی، پرورش طیور، آبزی پروری، پرورش زنبور عسل، صنایع دستی و خدمات مد نظر بنیاد برکت در روستاهای هدف شهرستان خلیل آباد است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.