امام جمعه خلیل‌آباد:

ترمیم اعتماد عمومی به دولت بزرگترین ماموریت دولت است

شناسهٔ خبر: 174916 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت الاسلام ناهیدی با بیان اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه دولت است که متاسفانه تا اندازه ای آسیب دیده که باید ترمیم شود، گفت: ترمیم اعتماد عمومی به دولت بزرگترین ماموریت دولت است.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل آباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت مسئله احیای اعتماد مردم به دولت را بسیار مهم دانستند و این مسئله اعتماد در عرصه های مختلف بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه دولت است که متاسفانه تا اندازه ای آسیب دیده که باید ترمیم باشداعتماد مردم بزرگترین سرمایه دولت است که متاسفانه تا اندازه ای آسیب دیده که باید ترمیم باشد، خاطرنشان کرد: دولت باید با مردم صادق باشد و اگر وعده ای به مردم داده شده باید عمل کند تا مردم به دولت اعتماد کنند.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه بیان آسیب دیدن اعتماد عمومی از سمت مقام معظم رهبری یک هشدار جدی است، تصریح کرد: ترمیم اعتماد عمومی به دولت بزرگترین ماموریت دولت است.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از امید و اعتماد به عنوان بزرگترین سرمایه نظام نام بردند، اذعان کرد: بازسازی اعتماد عمومی متشکل از یک سری رفتارها و تصمیم گیری های کارگزاران نظام است که دولت باید این اعتماد را تقویت کند و ضعف ها و مشکلات را شناسایی و برطرف کند.

ناهیدی با بیان اینکه حضور بالاترین مقام اجرایی کشور در بین مردم بخصوص مناطق محروم و صدها کیلومتر دورتر از دفتر ریاست جمهوری نیز می تواند به شکل گیری اعتماد مردم نسبت به نظام و انقلاب موثر باشد، عنوان کرد: حضور رئیس جمهور در بین مردم زنگ هشداری برای وزیران و استانداران است که آنها هم باید همین مسیر را ادامه دهند.

وی ضمن تسلیت شهادت امام سجاد (ع)، تشریح کرد: امکان هیچ گونه حرکت صریح و آشکار در دوران امام سجاد (ع) وجود نداشت و مسلمانان در آن زمان مسلمانان میدانی نبودند و به صحنه نیامدند و امام سجاد (ع) را تنها گذاشتند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.