عملیات پهپادی نیروهای یمن علیه پایگاه هوایی «ملک خالد»

شناسهٔ خبر: 165002 -
چاپ خبر چاپ خبر


برخی نمایندگان مجلس معتقدند اگر چه قطعا دولت در رابطه با تحقق شعارهای سال عملکرد قابل قبولی نداشته اما انتظار بسیار زیادی است از دولتی که در انجام حداقل‌ها مغفول و نافرجام بوده بتواند به شعارهای سال رهبری عمل کند.
یکی از کارکنان کشتی ساویز می‌گوید: روز قبل از حادثه یک فروند بالگرد ناشناس به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه به گشت‌زنی در اطراف کشتی ساویز پرداخت.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی است واشنگتن آماده است گام‌هایی را برای بازگشت به پایبندی به توافق هسته‌ای برداشته و رفع تحریم‌هایی که مرتبط با برجام نیستند را نیز درنظر بگیرد.
نماینده مردم یزد در مجلس با اشاره به ۴۰۰ پرواز به ترکیه در ایام نوروز گفت: ترکیه خود منبع کرونا و آلوده به ویروس است، اما عدم لغو پروازها به این کشور نشان داد که دولت اراده ای برای کنترل و مدیریت کرونا در کشور ندارد.
وزیر بهداشت در نامه به روسای دانشگاه ها ی علوم پزشکی با بیان اینکه برخی مرگ مردم سرزمین را ابزار سیاسی می‌کنند تا بتوانند ورشکستگی گذشته را شاید جبران و در ماه‌های پیش رو آب رفته به جوی را بازگردانند تاکید کرده است؛ نوشت: اهل فرار از سختی‌های پیشرو به بهانه بی‌توجهی به هشدارهای نیستیم.
رئیس فدراسیون هندبال گفت: لژیونرها سرمایه‌های ما هستند اما استفاده از آنها برعهده مربی خواهد بود.
نایب‌رئیس ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا بالاخره زبان به اعتراض گشود.
شبکه «پرس تی‌وی» به نقل از یک مقام ارشد ایرانی گزارش داد تهران به هیچ‌وجه تقسیم‌بندی تحریم‌های اعمال‌شده توسط دولت‌ پیشین آمریکا به تحریم‌های مرتبط با برجام و غیرمرتبط با برجام را نمی‌پذیرد.
منتظری با تاکید بر اینکه حل مشکلات معیشتی مردم یکی از خواسته های مهم مقام معظم رهبری است گفت: چندین بار به مسئولین گوشزد کرده اند و اگر مدیریت قوی ، کارآمد، منسجم و هم افزا در کشور حاکم باشد قطعا مشکلات به حداقل ممکن خواهد رسید.
دبیر شورای نگهبان با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور، اظهار داشت: وضعیت اقتصادی کشور بسیار نگران‌کننده است و معلوم نیست که آیا مسئولان از اصلاح وضعیت موجود اقتصادی، ناتوان هستند یا اینکه اعتنایی ندارند؟
ملک فاضلی گفت: موج چهارم کرونا نشانه خطاهای مکرر در برنامه ریزی و نقص در عملکرد است و زیرا اگر به درستی عمل می شد نباید شاهد تکرار موج های دوم، سوم و چهارم کرونا در کشور می بودیم.
رئیس اتاق اصناف تهران با تاکید بر اینکه اصناف مخالف تعطیلی ۱۰ روزه هستند، گفت: اجرای پروتکل‌های بهداشتی و نظارت بر آن برای کنترل کرونا موثرتر از تعطیلی است و تعطیل کردن باعث بیکاری سه میلیون نفر خواهد شد.
برخی کانال‌های تلگرامی طی هفته‌ها و ماه‌های اخیر بر حجم اخبار جعلی درباره سپاه افزوده‌اند. در جدیدترین این نمونه‌ها یکی از کانالهای زرد مدعی شده است که سردار آبرومند معاون هماهنگ‌کننده سابق سپاه خلع درجه شده است!
به نظر می رسد کلیدی ترین و هموارترین راه دولت برای فرار از پاسخگویی «آن عده ای دیگر» ، «دولت در سایه» و در نهایت «ما اختیار نداریم» است تا هر وقت کارت به استخوان رسید فرشته نجاتی از دولتیان پشت تریبون قرار گرفته و تقصیرها را به گردن آن عده ای دیگر بیندازد.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه تا امروز ۵۵ کیلوگرم اورانیوم ۲۰ درصد تولید شده است، گفت: نرخ تولید اورانیوم ۲۰ درصد بسیار بالاتر از قبل از برجام است.
مردم کشورمان در مقابل دوربین شبکه اطلاع رسانی دانا از حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان، بابت مدیریت بازار مرغ تقدیر و تشکر کردند!


ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.