امام جمعه کاشمر:

موانع سر راه تولید باید توسط مسئولان برداشته شود

شناسهٔ خبر: 164685 -
چاپ خبر چاپ خبر
موانع سر راه تولید را باید مسئولان بردارند و تولید به معنای واقعی جایگاه خود را پیدا می‌کند و اگر این صورت گیرد با اتکا به توان و ظرفیت نیروهای داخلی دیگر از تحریم‌ها و تهدیدها هراسی وجود نخواهد داشت.

به گزارش یار خراسانی، حجت‌الاسلام سید محمدکاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: بر هیچ فردی پوشیده نیست که اگر ویروس کرونا کنترل نشود و ما مراقبت و پیشگیری نداشته باشیم چه صدماتی بر جامعه و مردم و برنامه‌های زندگی وارد می‌کند.

وی با بیان اینکه بی‌احتیاطی‌ها در خصوص پیشگیری از کرونا زیاد شده و آمار رو به افزایش و تعطیل کننده است، خاطرنشان کرد: جهش جدیدی از آمار کرونا در راه است و تجربه ثابت کرده که زمانی که سفرها را کنترل و اجتماعات را تعطیل کردیم و همچنین اصول بهداشتی رعایت شد، آمار کرونا کاهش پیدا کرد.

امام جمعه کاشمر با تأکید بر اینکه شعار سال جدید توسط مقام معظم رهبری به‌عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها نامیده شد، تصریح کرد: مسئله تولید آن‌قدر اهمیت دارد که مجدد با توصیه مضاعف مسئله تولید را موردتوجه قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه اگر از تولیدکنندگان حمایت و پشتیبانی شود و موانع از سر راه آنها برداشته شود مطمئناً تولید رونق می‌گیرد، اذعان کرد: موانع سر راه تولید را باید مسئولان بردارند و تولید به معنای واقعی جایگاه خود را پیدا می‌کند و اگر این صورت گیرد با اتکا به توان و ظرفیت نیروهای داخلی دیگر از تحریم‌ها و تهدیدها هراسی وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

 

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.