فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد؛

دستگیری متهمان سرقت ۵ تن گلوله سربی در کاشمر

شناسهٔ خبر: 164666 -
چاپ خبر چاپ خبر
احمدی از دستگیری متهمان به سرقت ۵ تن گلوله سرب در شهرستان کاشمر خبر داد و گفت: دو متهم دستگیر شده در مواجهه با مستندات پلیس، به سرقت ۵ تن سرب از انبار یکی از معادن شهرستان طی چندین مرحله اعتراف کردند.

حسین احمدی، فرمانده انتظامی کاشمر اظهار داشت: در پی اعلام سرقت از یکی از معادن سنگ‌آهن این شهرستان، مبنی‌بر سرقت مقدار قابل توجهی از آلیاژ سرب از انبار این معدن، مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۲ وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه مأموران انتظامی با بررسی سرقت انجام شده، تحقیقات میدانی گسترده‌ای را در این زمینه آغاز کردند، خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی، با به دست آوردن سرنخ‌هایی از گلوله‌های سربی سرقت شده در یک واحد ضایعاتی، با انجام یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهمان را هنگام فروش اموال سرقتی به‌وسیله یک دستگاه وانت پیکان، شناسایی و دستگیر کردند.

وی همچنین در ادامه تصریح کرد: دو متهم دستگیر شده که در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه جرمی بودند در مواجهه با مستندات غیرقابل‌انکار پلیس به سرقت ۵ تن سرب از انبار یکی از معادن این شهرستان طی چندین مرحله اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به کشف سرب‌های سرقت شده از مخفیگاه متهمان، اذعان کرد: یک مال‌خر در این خصوص شناسایی و به مراجع قضایی معرفی و یک دستگاه وانت پیکان نیز توقیف شد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.