مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر خبر داد؛

افزایش شدید نتایج مثبت تست‌های کرونا در بیماران سرپایی کاشمر

شناسهٔ خبر: 164661 -
چاپ خبر چاپ خبر
یزدانی از افزایش بسیار زیاد نتایج تست کرونا بیماران سرپایی در شهرستان کاشمر خبر داد و گفت: اگر به همین طریق پیش رویم شاهد پیک چهارم بیماری کرونا در شهرستان کاشمر خواهیم بود.

محمدجواد یزدانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: در چند روز گذشته شاهد افزایش بسیار زیاد نتایج مثبت تست‌های کرونا در بیماران سرپایی کاشمر هستیم.

وی همچنین در ادامه با تأکید بر اینکه اکنون بهترین کار همان پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا با مراقبت، بیماریابی و رهگیری است، خاطرنشان کرد: با توجه به دید و بازدیدها در ایام نوروز در روزهای اخیر شاهد افزایش مراجعین سرپایی به مرکز منتخب کرونا و انجام تست سرپایی بوده‌ایم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر با بیان اینکه متأسفانه نتایج تست کرونا در مراجعین سرپایی به طور چشمگیری مثبت بوده است، تصریح کرد: اگر به همین طریق پیش رویم شاهد پیک چهارم بیماری کرونا در شهرستان کاشمر خواهیم بود.

وی در پایان خطاب به شهروندان کاشمر اذعان کرد: شهروندان و همشهریان دستورالعمل‌ها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و در صورت داشتن علائم حتماً به مرکز منتخب کرونا، واقع در شبکه بهداشت و درمان کاشمر، مرکز جامع سلامت عصمتیه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.