امام جمعه موقت کاشمر:

استقلال مرکز آموزش عالی کاشمر یک ضرورت و خواسته مردم است

شناسهٔ خبر: 162555 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت‌الاسلام احدی گفت: مسئولان شهرستان و نماینده مردم با اقداماتی که دراین‌خصوص انجام می‌دهند باید استقلال مرکز آموزش عالی را حفظ کنند چون استقلال این مرکز خواسته مردم کاشمر و دانشجویان و وجود آن یک ضرورت برای شهرستان است.

به گزارش یار خراسانی، حجت‌الاسلام علی احدی، امام جمعه موقت کاشمر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان اظهار داشت: شهرستان کاشمر و منطقه ترشیز از ظرفیت بالایی برخوردار است ولی در جایگاهی که باید باشیم نیستیم، اما در همین حد باید امکانات را حفاظت کنیم.

وی با اشاره به بحث ادغام مرکز آموزش عالی کاشمر با دانشگاه تربت‌حیدریه، خاطرنشان کرد: مرکز آموزش عالی کاشمر، مرکز علمی و قابل‌احترام و یک ضرورت برای شهرستان است ولی زمزمه‌هایی که در باب ادغام یا انحلال آن وجود دارد که این بحث در شأن این شهرستان نیست.

امام جمعه موقت کاشمر با بیان اینکه خوشبختانه از سمت مردم شریف اقداماتی انجام شده که مانع آن شوند، تصریح کرد: مسئولان شهرستان و نماینده مردم با اقداماتی که دراین‌خصوص انجام می‌دهند باید استقلال مرکز آموزش عالی را حفظ کنند چون استقلال این مرکز خواسته مردم کاشمر و دانشجویان است.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان در مقابل دشمنان و بدخواهان منفعل نباشند و از هیاهوی دیگران نترسند و خود را نبازند و بدانند که ما قدرتمند و توانمند هستیم، اذعان کرد: وقتی در برابر بیگانگان قرار می‌گیریم باید یک‌صدا باشیم تا دشمن حس نکند که چند صدا وجود دارد

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.