امام جمعه کاشمر:

آمریکا و اروپا نمی توانند برای برگشت به برجام شرط تعیین کنند

شناسهٔ خبر: 162128 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت الاسلام طباطبایی گفت: آمریکا و اروپا دروغگو و عهدشکن هستند و آنها نمی‌توانند برای ما شرط تعیین کنند بلکه ما شرط تعیین می‌کنیم و آن اینکه باید به تمام وعده‌های خود عمل کنند و تحریم‌ها برطرف شود تا ما تصمیم بگیریم که به برجام برگردیم یا نه.

به گزارش یار خراسانی، حجت‌الاسلام سید محمدکاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت: ماه رجب ماه فرصت‌ها است و اگر به این واژه و مفهوم آن توجه کنیم مطمئناً برکات زیادی را کسب کرد.

 

وی با بیان اینکه این فرصت‌ها کمتر به دست می‌آید و بعد از مرگ هم این فرصت‌ها در دسترس ما نیست، خاطرنشان کرد: باید این فرصت‌ها را غنیمت بشماریم.

 

امام جمعه کاشمر با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز مثل همیشه سخنان مهمی را بیان فرمودند و ما باید این سخنان را آویزه گوش خود قرار دهیم، تشریح کرد: ما دیگر فریب وعده طرفین برجام را نمی‌خوریم و فقط باید به تعهداتی که در برجام آوردند عمل کنند و در عمل صداقت خود را نشان دهند.

 

وی با اشاره به اینکه دیگر نمی‌توان به وعده‌های آمریکا و اروپا اعتماد کرد، افزود: آمریکا و اروپا دروغگو و عهدشکن هستند و آنها نمی‌توانند برای ما شرط تعیین کنند بلکه ما شرط تعیین می‌کنیم و آن اینکه باید به تمام وعده‌های خود عمل کنند و تحریم‌ها برطرف شود تا ما تصمیم بگیریم که به برجام برگردیم یا نه.

 

طباطبایی با بیان اینکه آنهایی که در باغ سبز آمریکا و اروپا را نشان می‌دهند و به دنبال این کشورها برای حل مشکلات داخلی هستند به درد ما نمی‌خورند و مردم باید در انتخابات حواس خود را جمع کنند، اذعان کرد: مردم انقلابی ما باید به دنبال انتخاب فرد اصلح در انتخابات پیش رو باشند.

 

وی با تأکید بر اینکه فرد مستحکم و حزب‌اللهی و انقلابی می‌تواند در برابر آمریکا و استکبار جهانی به ایستد، عنوان کرد: اگر خوب تصمیم گرفتیم و خوب انتخاب کردیم مطمئناً نورعلی‌نور است.

 

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.