نماینده مردم کاشمر خبر داد؛

پیگیری ۳ طرح شکایت از دولت توسط مجلس شورای اسلامی

شناسهٔ خبر: 161852 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت‌الاسلام نیک‌بین از پیگیری 3 طرح شکایت از دولت فعلی توسط مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: سه شکایت مجزا با موضوعات تصمیمات غیرکارشناسی دولت برای هزینه‌ها، توزیع ناعادلانه ثروت و دادن پول به آقازاده‌ها و هتک حرمت مردم توسط رئیس دولت در کمیسیون اصل 90 در حال پیگیری است.

حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، با بیان اینکه مجلس برای دولت فعلی ۳ طرح شکایت را پیگیری می‌کند، اظهار داشت: یک طرح شکایت موضوع تصمیمات غیرکارشناسی دولت برای هزینه‌هایی که انجام داده در کمیسیون اصل ۹۰ به‌صورت جدی پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه شکایت بعدی مربوط به توزیع ناعادلانه ثروت و دادن پول‌ها به آقازاده‌ها است، خاطرنشان کرد: سومین شکایت مربوط به هتک حرمت مردم توسط رئیس دولت که تا به امروز چندین مورد بوده، است.

نماینده مردم کاشمر همچنین در ادامه تصریح کرد: سه شکایت مجزا در این زمینه‌ها در کمیسیون اصل ۹۰ در حال پیگیری است و ان‌شاءالله به‌محض تمام شدن مستندات آن به قوه قضائیه ارجاع داده می‌شود.

وی با اشاره به عدم عذرخواهی رئیس‌جمهور درباره توهین‌هایی که انجام داده است، اذعان کرد: لیبرال‌ها چون خود را تافته‌جدابافته و ژن خوب و خاص می‌دانند هیچ‌گاه از مردم عذرخواهی نکرده و نخواهند کرد و لیبرال‌ها همیشه خود را برتر از مردم می‌دانستند لذا مقابل مردم همیشه ایستادگی کرده‌اند و نگاه‌های مردم برای آنها اهمیتی ندارد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.