خطیب جمعه کاشمر:

افراد غربزده داخلی باید از اوضاع امروز آمریکا شرمنده باشند

شناسهٔ خبر: 159806 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت الاسلام طباطبایی با بیان اینکه افرادی که غرب زده و خودباخته هستند باید از اوضاع امروز آمریکا شرمنده باشند، گفت: افراد غربگرای داخلی که سنگ این کشور را بر سینه می زنند ببیند که کشوری که ادعای دموکراسی و تمدن دارند چطور درگیر حوادث خشونت آمیزی شده است.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام سید محمد کاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کاشمر ضمن تسلیت رحلت آیت الله مصباح یزدی، اظهار داشت: آیت الله مصباح یزدی عالمی فقیه بود که آثار ارزشمندی را از خود بر جای گذاشته است و شاگردان تربیت کرد که خود آنها نیز امروز تاثیرگذار هستند.

وی همچنین در ادامه ضمن گرامیداشت شهادت جمعی از هموطنان در حادثه هواپیمای اوکراینی، خاطرنشان کرد: ۱۸ دی ماه سالروز سقوط هواپیمای اوکراینی منجر به شهادت جمعی از هموطنان شد و صبر و استقامت خانواده این شهدا را تحسین می کنیم.

امام جمعه کاشمر با اشاره به قیام مردم قم در ۱۹ دی ماه، تصریح کرد: ۱۹ دیماه سالگرد مردم شجاع، غیور و قهرمان قم است که سرآغاز قیام علیه رژیم طاغوت و پهلوی شد و شروع و آغاز انقلاب بود.

وی با تاکید بر اینکه از یاد ۱۹ دی باید حراست کنیم و خود این یاد باید بماند، اذعان کرد: مضمون و محتوای این حادثه باید حراست شود زیرا دشمنان از حرکت انقلابی مردم تفسیر به رای نکنند و این حادثه تحریف نشود.

طباطبایی با اشاره به اینکه مردم قم در ۱۹ دی علیه استکبار قیام کردند و این حادثه یک هفته بعد از سفر رئیس جمهور وقت آمریکا و حمایت از شاه صورت گرفت، عنوان کرد: افرادی که غرب زده و خودباخته هستند باید از اوضاع امروز آمریکا شرمنده باشند.

وی با تاکید بر اینکه افراد غربگرای داخلی که سنگ این کشور را بر سینه می زنند ببیند که کشوری که ادعای دموکراسی و تمدن دارند چطور درگیر حوادث خشونت آمیزی شده است، تشریح کرد: هنوز عده ای در داخل کشور هستند که قبله خود را آمریکا قرار داده اند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.