فرمانده سپاه خلیل آباد:

۱۳۰ بسته معیشتی و ۱۱ سری جهیزیه در خلیل آباد توزیع شد

شناسهٔ خبر: 156932 -
چاپ خبر چاپ خبر
فتوحی گفت: 130 بسته معیشتی در این مرحله بین نیازمندان و بیماران کرونایی و 11 سری کمک جهیزیه که تماماً از کالاهای ایرانی استفاده شده در بین زوج های جوان و نیازمند شهرستان توزیع شد.

به گزارش یار خراسانی، ابوالفضل فتوحی، فرمانده سپاه خلیل آباد، بعد از ظهر امروز در حاشیه مراسم توزیع بسته های معیشتی و چند سری جهیزیه که در محل سپاه شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: امروز یک مرحله دیگر از مراحل توزیع بسته های معیشتی و رزمایش کمک مومنانه در شهرستان خلیل آباد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مرحله به کمک کارکنان سپاه شهرستان و خانواده مرحوم راحمی برگزار شد، خاطرنشان کرد: خانواده مرحوم راحمی هزینه مراسم ترحیم را به بحث کمک های مومنانه اختصاص دادند و تعداد ۳۰ بسته معیشتی تهیه شده است.

فرمانده سپاه خلیل آباد با تاکید بر اینکه ۱۳۰ بسته معیشتی در این مرحله بین نیازمندان و بیماران کرونایی شهرستان توزیع می شود، تصریح کرد: همچنین ۱۱ سری کمک جهیزیه که تماماً از کالاهای ایرانی استفاده شده در بین زوج های جوان و نیازمند شهرستان توزیع شد.

 

بسیج و بسیجی اثرگذار در میدان های مختلف است

ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد در این مراسم با بیان اینکه بسیج راه و بسیجی عنصر سلامت این راه است، اذعان کرد: جایگاه بسیجی و بسیج یک جایگاه والایی و اثرگذار در میدان های مختلف است.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم بتوانیم با حرکت خوبی که در طرح مسجد سنگر سلامت و اقدامات موثری که بسیج در این طرح انجام می دهد در قطع زنجیره کرونا موفق باشیم، عنوان کرد: بسیج می تواند یک ظرفیت بسیار عظیمی را برای حضور در همه میدان ها و عرصه ها فراهم کند.

فرماندار خلیل آباد همچنین اذعان کرد: خدمت بی منت از ویژگی های یک بسیجی است و بسیج توانسته به عنوان یک فرمول دفاع همه جانبه در عرصه های مختلف ایفای نقش کند.

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.