آمریکا نمی‌تواند مانع عراق برای خرید برق از ایران شود

شناسهٔ خبر: 156645 -
چاپ خبر چاپ خبر


استعفای رضا ملک زاده از سمت خود در معاونت تحقیقات وزارت بهداشت در حالی صورت گرفت که این وزارتخانه روزهای دشواری را طی می کند؛ البته معاون مستعفی وزیر باید درباره برخی طرح های دارای تبعات خود به افکار عمومی توضیح دهد.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شناخت کافی مردم از دشمنان و عدم حضور در تجمعات آبان ماه، شکست صد در صدی برای نیروهای ضدانقلاب بود.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به تخریب خانه یک زن در بندرعباس، ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، در دستوری به استانداران تاکید کرد: لازم است کلیه دستگاه های استان قبل از تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن،‌ نباید اقدام به تخریب نمایند.
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه تفکر بسیجی محدودیت جغرافیایی ندارد گفت: امروز قدرت فرسایشگر انقلاب اسلامی آمریکا را از قرارگاه راهبردی اش دور کرده است.
خدمت به مردم هدف تمام برنامه‌های بسیج است و این نهاد ترویج موفق ارزش‌های انقلاب اسلامی و توسعه اخلاق‌مداری در جامعه را در گرو خدمت‌رسانی شایسته به مردم می‌داند و تفکر بسیجی به‌عنوان یک تفکر مبتنی بر روحیه جهادی توانسته نجات‌دهنده افراد در سختی‌ها است.
همکاری دولت و مجلس نیازمند یک رابطه دوسویه است که بایستی این دو قوه با تعیین مسیری مشترک که همان برآوردن نیاز ملی و تامین منافع ملی است برای تحقق آن گام بردارند.
چنگیز جلیلوند، دوبلور پیشکسوت کشورمان به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حل سریع مسائل و مشکلات برای تشکیل دولت اسلامی اهمیت ویژه‌ای دارد و اساسا تشکیل دولت اسلامی یعنی پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی در همه ابعاد و تحقق مردم‌سالاری دینی و مردم سالاری اسلامی در همه موضوعات.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هیچکس در این مجلس مخالف برداشتن تحریم‌ها نیست اما حرف ما این است که باید از موضع اقتدار و عزت ورود کنید تا حقوق مردم تضییع نشود و نباید از موضع عجز رفتار کنید.
کارشناس داوری ایران گفت: از منظر فرهنگی در فوتبال بی نهایت عقب هستیم و خودزنی می کنیم و باید حداقل کشورهایی که صاحب فوتبال هستند را الگو قرار دهیم.
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه وعده پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی از سوی دولت در واقع تبلیغات سیاسی است، گفت: دولت اعلام کرد که برای سی میلیون نفر ۱۰۰ هزار تومان به عنوان یارانه اختصاص خواهد داد در حالی که طی هفته های گذشته تاکید می کرد که برای طرح کالاهای اساسی منابع لازم را ندارد.
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه هر کس در کاخ سفید باشد راهی جز احترام به حقوق ملت ایران ندارد، به حضور مستشاری ایران در سوریه اشاره و تصریح کرد: هر کسی در این حضور خللی ایجاد کند، پاسخ کوبنده دریافت می‌کند.
اقامتگاه های بوم گردی با اهداف چند جانبه یعنی حفاظت از محیط زیست، احترام به جوامع محلی و ارتقای مؤلفه‌های فرهنگی- اجتماعی و اقتصادی جامعه میزبان که عمدتا جوامع روستایی هستند اهمیت بسیاری دارند و یکی از بخش هایی هستند که در بحران شیوع کرونا خساراتی بسیار زیادی را متحمل شده‌اند.
سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده با حکم سرلشکر سلامی به عنوان فرمانده جدید سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ منصوب شد.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جوانان انقلابی متخصص، متعهد، خوشفکر و خلاق در بسیج توانسته‌اند در همه عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی،‌ دانش بنیان فضای مجازی و جهادی بارهای زیادی را از دوش حاکمیت بردارند
ایرانی همیشه ثابت کرده است که در هر صحنه‌ای برای کمک به مملکت خود بی‌ادعا به میدان می‌آید و حتی جان خود را فدا می‌کند؛ جهادگران نیز این بار نیز به میدان آمدند تا با اراده و توان خود، مطابق با فرمان رهبر انقلاب اسلامی سلامتی و لبخند را بر لبان کادر درمان و مردم بنشانند.


ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.