فرماندار خلیل آباد تاکید کرد؛

لزوم تشدید نظارت بر نانوایی های خلیل آباد / فعالیت اقتصادی اصناف نباید مانع رعایت پروتکل های بهداشتی شود

شناسهٔ خبر: 155728 -
چاپ خبر چاپ خبر
قاسم پور با بیان اینکه به هیچ وجه راضی نیستیم که واحدهای صنفی در این شرایط اقتصادی متضرر شوند ولی این موضوع نباید مانع رعایت پروتکل های بهداشتی و تضییع حقوق شهروندان شود، گفت: پیگیری و نظارت مستمر بر بازار و نانوایی ها به صورت روزانه در دستور کار مسئولان باشد.

ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد بعد از ظهر امروز در نشست تنظیم بازار که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان که با حضور اعضاء برگزار شد، اظهار داشت: پیگیری و نظارت مستمر بر بازار و نانوایی ها به صورت روزانه در دستور کار مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه این بازرسی ها باید جزو اولویت های اولیه باشد و هیچ گونه کمبودی در سطح بازار نباید وجود داشته باشد و با واحدهای متخلف قاطعانه برخورد شود، خاطرنشان کرد: بازدیدی صبح امروز با حضور تعزیرات، جهاد کشاورزی، صمت و اتاق اصناف از بازار شهرستان به منظور اطلاع از آخرین وضعیت و اتخاذ تدابیر لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی و کاهش و قطع زنجیره کرونا، انجام شد.

فرماندار خلیل آباد با اشاره به اینکه به هیچ وجه راضی نیستیم که واحدهای صنفی در این شرایط اقتصادی متضرر شوند ولی این موضوع نباید مانع رعایت پروتکل های بهداشتی و تضییع حقوق شهروندان شود، تصریح کرد: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی باعث گسترش زنجیره کرونا و افزایش بستری ها و فوتی های شهرستان می شود.

وی با تاکید بر اینکه اگرچه از ابتدای شروع بیماری کرونا نظارت بر نانوایی شهرستان برای مقابله با شیوع این بیماری بیشتر شده، اما این نظارت‌ها باید تشدید شود، اذعان کرد: اداره صمت شهرستان باید در بحث نظارت بیشتر بر عملکرد نانوایی ها، لیست نانوایی ها و ساعات کار آنها را در فضای مجازی برای رویت مردم منتشر کند.

قاسم پور با بیان اینکه واحدهای نانوایی شهرستان برای رعایت نکات بهداشتی برای قطع زنجیره انتقال بیماری تلاش کنند، عنوان کرد: واحدهای صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند بدون هیچ اغماضی برخورد می شود و مطمئناً سلامت مردم خط قرمز ما است و در این زمینه با هیچ شخصی تعارف نداریم.

وی با تاکید بر اینکه هر کدام از شهروندان باید یک بازرس افتخاری باشند، تشریح کرد: شهروندان باید بر نحوه فعالیت نانوایی ها از حیث رعایت موازین بهداشتی نطارت داشته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی با شماره ۱۲۴ اداره صمت و یا ۵۷۷۲۹۵۱۰ اتاق اصناف تماس بگیرند تا در اسرع وقت موضوع پیگیری و نتیجه حاصل شود.

فرماندار خلیل آباد همچنین تاکید کرد: موضوعی که شهروندان باید به صورت ویژه به آن توجه داشته باشند این است که در صف‌های نانوایی و سطح بازار فاصله اجتماعی را رعایت کنند و حتما از ماسک استفاده کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.