فرمانده انتظامی خلیل آباد:

۸۰ درصد سرقت در خلیل آباد منجر به کشف شده است

شناسهٔ خبر: 154347 -
چاپ خبر چاپ خبر
غلامی گفت: میزان کشف به کشف سرقت ها در خلیل آباد با زحماتی که کارکنان نیروی انتظامی خلیل آباد انجام داده اند نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش داشته و 80 درصد سرقت های شهرستان در سال گذشته منجر به کشف و دستگیری شده است.

ولی الله غلامی، فرمانده انتظامی خلیل آباد در نشست خبری با اصحاب رسانه که به منظور هفته ناجا در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: سلامت اجتماعی به عنوان یکی از ابعاد سلامت نقش ارزنده ای دارد به طوری که سلامتی تنها ابعاد روحی و روانی و جسمانی ندارد بلکه سلامت اجتماعی نیز حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه سلامت اجتماعی در کنترل آسیب ها و حفظ نظم و امنیت اجتماعی نقش بسزایی دارد و به همین منظور کلمه سلامت در کنار امنیت برای شعار هفته ناجا در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: امنیت با تعامل دو سویه بین مردم و پلیس حاصل می شود.

فرمانده انتظامی خلیل آباد با تاکید بر اینکه اراذل و اوباش در برخی نقاط کشور زمینه سلب آسایش مردم را فراهم می آورند که پلیس نیز برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش را در دستور کار دارد، تصریح کرد: پلیس جزو اولین نفراتی است که در حوادث مختلف حضور پیدا می کند.

وی با اشاره به اینکه با تلاش همکاران و راهنمایی سلسله مراتب نتایج خوبی در خدمت به مردم و حفظ امنیت حاصل شده است، اذعان کرد: درآمد مردم شهرستان از کشاورزی است و بیش از ۵.۵ هزار هکتار باغ انگور زیر کشت انگور قرار دارد و حفظ امنیت این میزان از باغات مطمئنا جز با تعامل کشاورزان و باغداران حاصل نمی شود.

غلامی با بیان اینکه کشاورزان بخشی از درآمد خود را برای موارد پیشگیرانه نظیر حصارکشی، پایش تصویری، نصب درب و… هزینه کنند، عنوان کرد: با زحماتی که کارکنان نیروی انتظامی خلیل آباد انجام داده اند مقایسه کشف به کشف نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد سرقت های شهرستان در سال گذشته منجر به کشف و دستگیری شده است، تشریح کرد: سرقت اماکن خصوصی با موضوع باغات و خانه باغ ها نیز بیشترین فراوانی در بین سرقت ها دارد.

فرمانده انتظامی خلیل آباد با تاکید بر اینکه میزان کشف مواد مخدر در شهرستان خلیل آباد نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته است، بیان کرد: تعداد تصادفات در حوزه درون و برون شهرستان افزایش ۲۴ درصدی داشته که نیاز دارد که مردم قوانین راهنمایی و رانندگی را بیشتر رعایت کنند.

وی با اشاره به اینکه علیرغم افزایش تعداد تصادفات ولی به لحاظ فوتی و تعداد متوفی به ترتیب کاهش ۶۲ و ۷۰ درصدی داشته است، تاکید کرد: خوشبختانه با اقداماتی که انجام شد در بحث نزاع های فردی ۳۰ درصد کاهش را تجربه کرده ایم ولی متاسفانه در بحث نزاع دسته جمعی نیز افزایش داشته ایم.

غلامی با بیان اینکه اخبار واصله به ناجا ۴۰ درصد افزایش داشته که نشان دهنده اعتماد بیشتر مردم است، ابراز کرد: هفته ناجا از ۲۷ مهرماه آغاز و تا ۲ آبان ماه ادامه خواهد داشت و برنامه هایی نظیر دیدار با امام جمعه، صبحگاه مشترک، نشست صمیمانه با کارکنان رسمی و وظیفه، دیدار با خانواده شهدای ناجا، برنامه های فرهنگی، آموزشی و ورزشی، غبارروبی مزار شهدا، کوهپیمایی کارکنان و… با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

شهر بدون امنیت جولانگاه ارازل و اوباش و منافقین و دشمنان خواهد شد

حجت الاسلام مقصودی، مسئول دفتر عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی در خلیل آباد با بیان اینکه نیروی انتظامی امروز کار خدمت به مردم را بر عهده دارد و مردم نیز این را با چشم خود می بینند، اظهار داشت: امروز اگر درصد امنیت یک شهر پایین بیاید مطمئناً آن شهر جولانگاه اراذل و اوباش، منافقین و دشمنان نظام و انقلاب خواهد شد و مشکلاتی را پدید می آورد.

وی با تاکید بر اینکه مردمی که نا امنی را دیده اند امروز قدردان نیروهای خدوم انتظامی هستند و رضایت نسبی را دارند، خاطرنشان کرد: ناجا ماموریت های گسترده ای دارد و روز به روز بر این ماموریت ها اضافه می شود و ماموران ناجا در تمام ساعت شبانه روز در خدمتگذاری به نظام و انقلاب و مردم پای کار هستند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.