فرمانده سپاه خلیل آباد خبر داد؛

توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی و ۲۳ سری جهیزیه بین نیازمندان خلیل آباد

شناسهٔ خبر: 154088 -
چاپ خبر چاپ خبر
فتوحی با بیان اینکه 200 بسته معیشتی همزمان با دهه آخر صفر بین نیازمندان و 23 سری جهیزیه بین زوج های جوان شهرستان خلیل آباد توزیع شد، گفت: بیش از 9 هزار بسته معیشتی از ابتدای شروع رزمایش کمک های مومنانه بین نیازمندان شهرستان خلیل آباد توزیع شده است.

ابوالفضل فتوحی، فرمانده سپاه خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تا به امروز توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های محروم و آسیب دیدگان از کرونا در دستور کار قرار داشته است.

وی با بیان اینکه امروز بر اساس تقسیماتی که در دهه ولایت، ماه رمضان، ماه محرم و دهه آخر صفر انجام شده بود آخرین مرحله توزیع کمک های مومنانه است، خاطرنشان کرد: ۲۰۰ بسته معیشتی همزمان با دهه آخر صفر با ارزش ریالی ۵۰۰ میلیون ریال در دستور کار سپاه ناحیه شهرستان خلیل آباد قرار گرفته است.

فرمانده سپاه خلیل آباد مراکز نیکوکاری شهرستان هم کار توزیع بسته هایی را بر عهده دارند، تصریح کرد: بیش از ۹ هزار بسته معیشتی از ابتدای شروع رزمایش کمک های مومنانه بین نیازمندان شهرستان خلیل آباد توزیع شده است.

وی با تاکید بر اینکه توزیع ۲۳ سری کمک جهیزیه برای زوج های جوان و محروم شهرستان انجام شد، اذعان کرد: هر سری جهیزیه ارزشی بالغ بر ۱۰ میلیون تومان دارد که در مجموع قریب به ۲۳۰ میلیون تومان هزینه شده است.

فتوحی با اشاره به اینکه ۸ قلم کالای ایرانی در هر سری از جهیزیه ها وجود دارد که امیدواریم کمکی به شروع زندگی این زوج های جوان باشد، عنوان کرد: در مرحله اول بیش از ۳۲ سری جهیزیه بین زوج های جوان شهرستان توزیع شده بود.

وی همچنین در پایان تشریح کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک خیرین، ستاد احسان و همکاران پایور سپاه بتوانیم این کمک های مومنانه را در سطح شهرستان ادامه بدهیم و در کنار این موارد، ۷ پروژه مرمت خانه های محرومین شهرستان در دستور کار قرار دارد که در حال انجام است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.