مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر خبر داد؛

چهارشنبه کرونایی بیمارستان مدرس کاشمر / رکورد بیماران بستری کرونایی شکسته شد

شناسهٔ خبر: 153674 -
چاپ خبر چاپ خبر
یزدانی از افزایش نگران کننده بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید مدرس کاشمر خبر داد و گفت: چهارشنبه این هفته شاهد بستری بیشترین بیماران کرونایی از ابتدای شیوع این ویروس در کاشمر بودیم و رکورد آمار بستری برای بار دیگر شکسته شد.

به گزارش یار خراسانی، محمدجواد یزدانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر، ظهر امروز در جمع خبرنگاران از افزایش نگران کننده تعداد بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید مدرس (ره) این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: چهارشنبه این هفته شاهد بستری بیشترین بیماران کرونایی از ابتدای شیوع این ویروس در کاشمر بودیم و رکورد آمار بستری برای بار دیگر شکسته شد.

وی با تاکید بر اینکه کل منطقه ترشیز ( کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ) در وضعیت قرمز و بحرانی قرار دارد، خاطرنشان کرد: شهروندان و همشهریان گرامی باید اهتمام بیشتری نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی باشند و حتماً در تجمعات و محافل عمومی که به ضرورت شرکت دارند از ماسک استفاده کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به اینکه مردم باید از مسافرت های غیر ضروری خودداری کنند، تصریح کرد: حتی الامکان به اقوام و خویشاوندان که قصد عزیمت به منطقه ترشیز را دارند، توصیه داشته باشند که به این منطقه تا بهبود شرایط مسافرت نکنند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.