رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلیل آباد:

شورای فرهنگ عمومی خلیل آباد، رتبه دوم را در سطح کشور کسب کرد

شناسهٔ خبر: 153457 -
چاپ خبر چاپ خبر
افتخاری از کسب رتبه دوم شورای فرهنگ عمومی خلیل آباد در برگزاری منظم و مستمر جلسات شورا در میان کلیه شهرستان های کشور خبر داد.

مریم افتخاری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: شورای فرهنگ عمومی خلیل آباد بر اساس نتایج گزارش عملکرد فرهنگ عمومی استان و شهرستان های کشور، موفق به کسب رتبه دوم در برگزاری منظم و مستمر جلسات شورا در میان کلیه شهرستان های کشور شده است.

وی با بیان اینکه نشست های شورای فرهنگ عمومی خلیل آباد به ریاست امام جمعه خلیل آباد، نائب رئیسی فرماندار شهرستان و دبیری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به صورت ماهانه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این شورا در سال ۱۳۹۸ موفق به برگزاری ۱۱ نشست با ۲۵ دستور جلسه و ۵۴ مصوبه شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلیل آباد با تاکید بر اینکه توجه به موضوعات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی و تلاش برای حذف سنت‌های غلط و تشویق مردم به حفظ و تقویت ارزش‌های دینی، انقلاب اسلامی و فرهنگی شهرستان یکی از مهمترین وظایف شورای فرهنگ عمومی است، تصریح کرد: در این شورا از ظرفیت دستگاه های عضو برای ایجاد یک هم افزایی در جهت کاهش این آسیب ها استفاده می شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.