- یار خراسانی - http://yarekhorasani.ir -

در یک یا دو روز آینده توافق سازش دیگری اعلام می‌شود


فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با ارائه سوژه از سوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صادر شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: تنها جایی که برای آمریکا حکم تنفس مصنوعی را دارد عرصه رسانه است، تلاش می کند همه شکست ها را در این میدان جبران کند از این رو شما جوانان در کارزار سختی قرار دارید.
انگلیس، آلمان و فرانسه در اقدامی هماهنگ علیه تهران و به نشانه همراهی با سیاستهای خصمانه واشنگتن، سفرای ایران را احضار می کنند.
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی در اینستاگرام نوشت: بانک مرکزی در دو سال اخیر برای اصلاح نظام بانکی، خصوصا نحوه امهال محاسبه سود بر اساسی مبانی شرعی اقدامات بنیانی انجام داده است.
پادشاه عربستان سعودی در سخنرانی خود در نشست سالانه سران کشورهای عضو سازمان ملل متحد خواستار یافتن راه حلی فراگیر برای مهار ایران شد!
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا را تا ۲ مهر ماه اعلام کرد.
مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون که به زودی با نقش «صالح خان» سریال ایلدا به تلویزیون برمی گردد، معتقد است نقش فروشی در سینما وجود دارد یا نه را باید مدیران ارشاد نظر بدهند و بگویند چرا قبول می کنید کسی که مدرک هنری ندارد و یا اصلا کارت خانه سینما ندارد، جلوی دوربین برود.
جانشین رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت: در موضوع بازگشایی مدارس پویشی به نام «همکلاسی مهربان» را اجرا کردیم. در این طرح دانش آموزان حدود ۱۶۱ هزار بسته آموزشی از جمله لوازم تحریر ایرانی را آماده و ۵۰۰ تبلت و ۶۰۰ موبایل را برای دانش آموزان نیازمند خریداری کرده که به دست دانش آموزان نیازمند رسید.
رئیس جمهور با بیان اینکه دو سال و نیم است که آمریکا جنگ اقتصادی علیه ما را شروع کرده است، گفت: این جنگ اقتصادی بر مبنای توهم و محاسبات غلط آنها بود.
یک کارشناس حوزه خودرو با بیان تولیدات خودروی پلاس، یک اقدام من درآوردی در کشور است، گفت: وضعیت کنونی صنعت خودرو حاصل کج روی ۳۰ ساله است و تنها راه، اصلاح این کج روی‌هاست اما همچنان این راه کج ادامه دارد.
رئیس مجلس با اشاره به اینکه فرهنگ دفاع مقدس بر پایه یک سنت الهی و مردم‌باوری است، گفت: آسیب پذیری در برخی حوزه ها به دلیل اتکا به فرهنگ غرب است.
پس از تعیین کاندیداهای ریاست فدراسیون دوومیدانی، این اتفاق هنوز هم در فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام تکمیل نشده تا سردرگمی بین اهالی این رشته بیشتر شود.
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تصریح کرد: ‏پیرامون آب نیز تا حل ریشه‌ای موضوع، سهمیه روزانه ۳۰ لیتر آب شرب برای هر نفر در دشتیاری فراهم و کلنگ ساخت یکهزار واحد مسکن برای حاشیه‌نشینان چابهار زده خواهد شد.
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما محکم و با ثبات قدرت‌افزایی می‌کنیم، اظهار داشت: نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هواپایه با ترکیبی از پهپادها و بالگردها و هواپیماهای آبنشین است.
سردار نقدی تصریح کرد: چرا نباید پیام رسان بومی داشته باشیم و در این زمینه دیگران ما را مدیریت کنند، چرا آنها باید تصمیم بگیرند عکس حاج قاسم را پایین آورده و به مقدسات ما توهین کرده و آن را ترند کنند.
یکی از دلایل پیروزی در دفاع مقدس «گفتمان مقاومتی» بود که در بین رزمندگان ما حاکم بود ولی پس از گذشت چندین سال از جنگ و دفاع مقدس این گفتمان کم‌رنگ شده است.