فرماندار کاشمر تاکید کرد؛

ضرورت جلوگیری از تحریف تاریخ دفاع مقدس

شناسهٔ خبر: 151874 -
چاپ خبر چاپ خبر
ساقی با تاکید بر ضرورت جلوگیری از تحریف تاریخ دفاع مقدس، گفت: پاسخ به شبهات در هفته دفاع مقدس می تواند از تحریف تاریخ دفاع مقدس در بین جوانان و نوجوانان جلوگیری کند.

به گزارش یار خراسانی، مسلم ساقی، فرماندار کاشمر، ظهر امروز در نشست ستاد هماهنگی دفاع مقدس این شهرستان که در سالن همایش های فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: هفته ها و مناسبت ها درسته که به صورت نمادین برگزار می شود ولی اگر هدفمند و اثر بخش نباشد تنها یک برنامه شکلی اجرا می شود و در جای خود لازم است ولی کفایت نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه اگر شرایط جامعه را در بخش های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تحلیل و بررسی کنیم و از روش مهندسی معکوس استفاده کنیم به نتایج بهتری خواهیم رسید، خاطرنشان کرد: بهترین تجربه نیز تجربه هشت سال دفاع مقدس بود اگر امروزه مشکلات و آسیب هایی در حوزه ها و ابعاد مختلف داریم با توجه به این مشکلات باید رویکردها تغییر کند تا به هدف جامعه خوب، مناسب و مطلوب برسیم.

فرماندار کاشمر با تاکید بر اینکه اگر فضای هشت سال دفاع مقدس، فضای حاکم باشد قطعاً به اهداف خود می رسیم، تصریح کرد: اتحاد، هم افزایی، انسجام نیروهای مختلف، روحیه همدلی و فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی در هشت سال دفاع مقدس نهادینه شده بود و باعث بروز موفقیت های زیادی شد.

وی با اشاره به اینکه در برنامه های مختلف باید روحیه و ایثار و از خود گذشتگی را تبلیغ و ترویج کنیم تا به سمت نهادینه شدن پیش برویم، اذعان کرد: شرایط جامعه ما شرایط سختی است و در ماه ها و سال های اخیر به دنبال تفرقه و عادی سازی با رژیم غاصب اسرائیل هستند و این در دراز مدت برای منطقه ما خطرناک خواهد بود.

ساقی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس باید برنامه مشخصی در خصوص دشمن شناسی داشته باشیم، عنوان کرد: برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار محوری “ما قوی هستیم” اجرا می شود که یک شعار امیدبخش و نشاط آور است.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: پروتکل های بهداشتی با توجه به شرایط کرونایی در برنامه های هفته دفاع مقدس رعایت شود و برنامه ها در این چارچوب باشد.

فرماندار کاشمر با تاکید بر جلوگیری از تحریف تاریخ دفاع مقدس، بیان کرد: پاسخ به شبهات در این ایام می تواند از تحریف تاریخ دفاع مقدس در بین جوانان و نوجوانان جلوگیری کند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.