فرماندار کاشمر خبر داد؛

آغاز به کار کلینیک کسب‌وکار کشاورزی در کاشمر

شناسهٔ خبر: 151532 -
چاپ خبر چاپ خبر
ساقی از آغاز به کار کلینیک کسب‌وکار کشاورزی در کاشمر خبر داد و گفت: کلینیک کسب و کار کشاورزی باید بتواند با راهبری، پیشگیری و پیش بینی برای حل مشکلات و آسیب های فراروی بخش کشاورزی و بخش های وابسته تصمیم گیری و برنامه ریزی کند.

به گزارش یار خراسانی، مسلم ساقی، فرماندار خلیل آباد ظهر امروز در نخستین نشست کلینیک کسب و کار کشاورزی شهرستان کاشمر که با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اهداف راه اندازی کلینیک کسب و کار کشاورزی اظهار داشت: ما باید به دنبال حل ریشه‌ای مشکلات باشیم و در این کلینیک هر حوزه باید تخصصی نظرات خود را اعلام کند.

وی با بیان اینکه باید به دنبال تعریف یک چشم انداز باشیم، خاطرنشان کرد: باید با تعریف یک چشم انداز و افق روشن بتوانیم با راهبری، پیشگیری و پیش‌بینی برای حل مشکلات و آسیب های فراروی بخش کشاورزی و بخش های وابسته تصمیم گیری و برنامه ریزی کنیم.

فرماندار کاشمر همچنین در ادامه تصریح کرد: در کلینیک کسب و کار کشاورزی با انعطاف و بدور از افراط و تفریط و بهره گیری از تمام ظرفیت های قانونی در اختیار دستگاه های اجرایی بدنبال حل مشکلات واحدهای تولیدی حوزه کشاروزی خواهیم بود.

وی اذعان کرد: از دیگر اقدامات این کلینیک باید شناسایی نقاط مستعد در سطح روستاها با توجه به اجرای بازنگری طرح هادی برای ایجاد و احداث کسب وکارهای جدید و صنایع تبدیلی و وابسته به بخش کشاورزی باشد.

محمدی، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان کاشمردر این نشست عنوان کرد: در راستای اجرای تصمیم ستاد ویژه تدابیر اقتصادی استان کلینیک کشاورزی با محوریت جهاد کشاورزی در سطح شهرستان های استان تشکیل می شود تا با استفاده از همه ظرفیت ها، واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل شناسایی و با اتخاذ شیوه‌ای برای ارتقای تولید کالاهای اساسی راهبردی در بخش کشاورزی  این  واحدها فعال شوند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.