مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی:

خروج سرمایه از کاشمر یک هشدار برای بانک ها است / انحرافات و ارزهای دولتی آسیب جامعه تولید شده است

شناسهٔ خبر: 151463 -
چاپ خبر چاپ خبر
تقوایی گفت: بانک های کاشمر باید این هشدار را جدی بگیرند که خروج سرمایه از این شهرستان در حال شکل گیری است و اگر فضای مناسب سرمایه گذاری در شهرستان آماده نکنیم مطمئناً این امر سرعت بیشتری می گیرد.

مهدی تقوایی، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی، در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: کاشمر نگین استان خراسان رضوی است چون یک تنوع خیلی خوبی از بخش سرمایه گذاری، صنعت، معدن و کشاورزی را در این منطقه شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه کاشمر محصولات کشاورزی ارزشمند، معادن غنی، صنایع خوب و افراد مجاهد دارد که سرلوحه هستند، خاطرنشان کرد: مشکل کشورهای کمتر توسعه یافته این است که منافع فرد را بر منافع جمع اولویت می دهیم و بسیاری از هدر رفت منابع مختلف نیز به این علت است.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه اگر امروز عده ای از روستاها به حاشیه شهرها می آیند به این دلیل است که انباشت ثروت و منابع را در یک منطقه انجام می دهیم، تصریح کرد: انحرافات و ارزهای دولتی آسیب جامعه تولید شده است و امروز باید یک کار خاص انجام شود.

وی با اشاره به اینکه نسبت به تک تک پروژه های شهرستان باید حساس باشیم و راه توسعه این است که کمربندها را محکم تر ببندیم و در خدمت به مردم پیشگام باشیم، اذعان کرد: کاشمر قطب گردشگری است و باید یک بسته پیشنهادی خاصی برای این شهرستان در این حوزه برنامه ریزی شود.

تقوایی همچنین در ادامه عنوان کرد: بانک های کاشمر باید این هشدار را جدی بگیرند که خروج سرمایه از این شهرستان در حال شکل گیری است و اگر فضای مناسب سرمایه گذاری در شهرستان آماده نکنیم مطمئناً این امر سرعت بیشتری می گیرد و اگر یک واحد تولیدی از چرخه تولید خارج شود مطمئناً فشار مضاعفی بر اقتصاد وارد خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.