فرماندار خلیل آباد خبر داد؛

امضاء ۱۸ تفاهم نامه با ارزش سرمایه گذاری ۲۴۷ میلیارد تومان در خلیل آباد

شناسهٔ خبر: 151408 -
چاپ خبر چاپ خبر
قاسم پور گفت: 18 فقره تفاهم نامه سرمایه گذاری با کارآفرین های شهرستان خلیل آباد با حجم کل سرمایه گذاری 247 میلیارد تومان و پیش بینی اشتغال 621 نفر امضاء شده است

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد عصر امروز در نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرستان که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، فعالان اقتصادی، معین های اقتصادی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: ۷ معین اقتصادی در شهرستان خلیل آباد فعال هستند و کمیته امداد به عنوان معین اقتصادی کشوری در شهرستان انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه خلیل آباد به همت اضلاع مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی، جزو ۵ شهرستان برتر در این طرح است، خاطرنشان کرد: ۳۴۷ طرح با حجم سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومان و اشتغال پیش بینی ۷۲۱ نفر توسط معین های اقتصادی در سامانه نهاد اقتصاد مقاومتی ثبت شده است.

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه ۱۵ فقره تفاهم نامه سرمایه گذاری با کارآفرین های شهرستان با حجم کل سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیارد تومان و اشتغال ۵۸۱ نفر امضاء شده است، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۴۰ نفر از محل این تفاهم نامه ها محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه در این نشست ۳ تفاهم نامه دیگر با ارزش سرمایه گذاری ۷٫۵ میلیارد تومان اشتغال پیش بینی ۴۰ نفر امضاء شد، اذعان کرد: از هفته دولت سال گذشته تا به امروز بالغ بر ۷۰ نشست رفع موانع تولید در محل فرمانداری یا پروژه ها و واحدهای سرمایه گذاری برگزار شده است.

قاسم پور با بیان اینکه کمیته امداد تا به امروز به عنوان معین اقتصادی شهرستان خلیل آباد توانسته ۱۷ مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان دایر کنند، عنوان کرد: مراکز نیکوکاری می توانند کار صندوق های خرد محلی را در سطح شهرستان انجام دهند.

وی نرخ بیکاری شهرستان را ۶٫۵ درصد بر اساس آمار رسمی اداره کار در سال ۹۵ دانست و تشریح کرد: امیدواریم بتوانیم با همت معین های اقتصادی و آهنگ توسعه خوبی که در سطح شهرستان وجود دارد در کاهش نرخ بیکاری گام های موثری برداریم.

فرماندار خلیل آباد بیان کرد: در این فضایی که دشمن به دنبال این است که از کوچکترین مشکلی سوء استفاده کند مطمئناً اقدامات باید با جدیت بیشتری دنبال شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.