- یار خراسانی - http://yarekhorasani.ir -

ملت ایران تفاوت بین خدمت و خیانت را متوجه می شوند

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام سید محمد کاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان اظهار داشت: جای تشکر دارد که امسال عزاداری و رعایت پروتکل های بهداشت به بهترین نحو توسط عزاداران انجام می شود.

وی با بیان اینکه عزاداران حسینی با دقت خاص در مجالس شرکت می کنند و پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند، خاطرنشان کرد: نماز جمعه و عزاداران با نظم خاصی پروتکل ها را رعایت می کنند و در روز تاسوعا و عاشورا با رعایت پروتکل های بهداشتی از شور حسینی و رنگ و بوی عزاداری و اقامه عزای حسینی کمرنگ نشود.

امام جمعه کاشمر ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دولت، تصریح کرد: مردم ایران قدر شناس هستند و معنای خدمت و خیانت را می فهمند و خدمات را می بینند ولی از بی عدالتی، سیاست بازی و آقازاده بازی بیزار هستند و نمی توانند تحمل کنند.

وی همچنین ادامه داد: تحریم و توطئه ها و فشار های خارجی اگر از عهده ما خارج است اشکال ندارد ولی در مسائلی نظیر مبارزه با گرانی، قطع دست دلالان و.. که در اختیار ما است نباید کم کاری صورت گیرد.

طباطبایی با اشاره به عادی سازی روابط امارات و رژیم جعلی صهیونیستی، عنوان کرد: از بدترین نوع خیانت و جنایت این است که این شیخ نشین و غرب نشین به جهان اسلام انجام داده البته این ذلت پذیری در برخی کشورهای غربی سابقه دارد.

وی با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل باید بدانند که محکوم به شکست هستند و کشورهایی مانند امارت نمی توانند آنها را نجات دهند، تشریح کرد: سازمان ملل متحد نشان داد که حنای آمریکا دیگر رنگی ندارد.

انتهای پیام/