امام جمعه کوهسرخ:

خام فروشی بلای جای تولید در کوهسرخ است

شناسهٔ خبر: 150683 -
چاپ خبر چاپ خبر
رضایی با بیان اینکه خام فروشی در کشور و کوهسرخ بلای جان تولید است، گفت: پرهیز از خام فروشی سنگ منطقه، مواد معدنی، ساختمانی و فرآوری نشدن زعفران و آنغوزه باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام رضایی تولایی، امام جمعه کوهسرخ، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت، اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی بسیار خوبی از جهت اخلاص و پر کاری بودند.

وی با تاکید بر اینکه امروز در کشور که در محاصره تحریم ها قرار گرفته باید دولتمردان با پرکاری، اخلاص و دلسوزی راه را طی کنیم، خاطرنشان کرد: جهاد و شهادت باید در شیرازه کار دولت باشد.

امام جمعه کوهسرخ با بیان اینکه شهید رجایی در دوران کم خدمت به دنبال چهره سازی از خود نبود، تصریح کرد: شهید رجایی یک مکتب است که نمونه ای برای دولتمران و مدیران شد.

وی با اشاره به اینکه سال پایانی دولت فرصت خدمتی است که دولت به وعده های خود عمل کند، اذعان کرد: شهروندان کوهسرخی هم باید از خدمات بیشتر دولت در عرصه های مختلف بهره مند شوند.

رضایی با بیان اینکه خام فروشی در کشور و کوهسرخ بلای جان تولید است، عنوان کرد: پرهیز از خام فروشی سنگ منطقه، مواد معدنی، ساختمانی و فرآوری نشدن زعفران و آنغوزه باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از دست اندرکاران برگزاری مراسم و مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی تشکر کردند، افزود: سفر های شمال باعث افزایش کرونا می شود و بعدا نباید این افزایش ها به پای مراسمات محرم نوشته شود.

خطیب جمعه کوهسرخ با اشاره اینکه تعامل فعال با دولتمردان در دستور کار همه مردم کوهسرخ قرار دارد، تشریح کرد: نقد منصفانه در کنار دلسوزی مشفقانه قرار گیرد تا آبادانی به دنبال داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا کشورهایی مانند انگلیس، آلمان و فرانسه را فعال کرد تا بر ضد ایران رای دهند و مکانیزم ماشه را اجرایی کرد ولی ۱۴ کشور با رای منفی شکست سنگینی را بر آمریکا تحمیل گردند، افزود: شکست آمریکا در سازمان ملل خودکشی سیاسی آمریکا را صورت داد.

حجت الاسلام رضایی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: اگر امارت دست از پا خطا کند و منافع ایران را در خلیج فارس و تنگه هرمز به خطر بیاندازد همانطور که عین الاسد را شخم زدیم امارات را سر جایش خواهیم نشاند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.