مدیر کمیته امداد خلیل آباد:

۱۴۳ دام قربانی برای نیازمندان خلیل آباد ذبح شد

شناسهٔ خبر: 148784 -
چاپ خبر چاپ خبر
حسین پور گفت: در عید قربان 143 دام قربانی شامل یک رأس گاو و 142 رأس گوسفند با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی ذبح و در اولین فرصت بین بیش از 2 هزار نیازمند شهرستان خلیل آباد توزیع می شود.

محمدرضا حسین پور، مدیر کمیته امداد خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، با تأکید بر اهتمام این نهاد برای ذبح گوسفند و توزیع گوشت گرم در بین خانوار نیازمند در روز عید سعید قربان، اظهار داشت: ذبح قربانی در روز عید سعید قربان از اعمال مستحب مؤکد دین مبین اسلام است.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۴۳ راس دام سبک و سنگین در این شهرستان ذبح شد و در بین نیازمندان توزیع می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا تمام پروتکل های بهداشتی در ذبح و بسته بندی رعایت شده است.

مدیر کمیته امداد خلیل آباد با اشاره به اینکه یک رأس گاو و ۱۴۲ رأس گوسفند با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان توسط خیرین ذبح شد، تصریح کرد: ۱۷ مرکز نیکوکاری در هفتخانه، نصرآباد، نقاب، ابراهیم آباد، دهنو، میرآباد، ارغا، سعدالدین، کاهه، مزده، حسین آباد، جابوز، مهدی آباد، محمد آباد و شهرهای کندر و خلیل آباد در ذبح دام و توزیع گوشت همکاری دارند.

وی با تاکید بر اینکه گوشت ذبح شده بین بیش از ۲ هزار نفر نیازمند در شهرستان خلیل آباد توزیع می شود، اذعان کرد: نظارت بهداشتی بر ذبح دام های قربانی نیز توسط کارشناسان و متخصصین دامپزشکی و رعایت موارد بهداشتی توسط شهرداری هاو دهیاری برخی از روستاها انجام شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.