نماینده مردم ترشیز در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

ضرورت افزایش اعتبارات استانی و تخصیص عادلانه سهم شهرستان ها / تولیدی های کاشمر به دلیل نبود عدالت در تقسیم اعتبارات مهاجرت می کنند

شناسهٔ خبر: 146869 -
چاپ خبر چاپ خبر
نماینده مردم ترشیز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم افزایش اعتبارات استانی و تخصیص عادلانه سهم شهرستان‌ها، گفت: عدم رعایت عدالت در تقسیم اعتبارات باعث شده برخی شرکت‌های تولیدی توانمند در شهرستان به دنبال ایجاد دفتر کار در تهران باشند تا از قافله اخذ اعتبار و تسهیلات عقب نمانند.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام جواد نیک بین، نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع معین های اقتصادی کاشمر اظهار داشت: موفقیت طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با کار جهادی مدیران مضاعف می‌شود مشروط براینکه اعتبارات عادلانه تقسیم شود.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: عدم رعایت عدالت در تقسیم اعتبارات باعث شده برخی شرکت‌های تولیدی توانمند در شهرستان به دنبال ایجاد دفتر کار در تهران باشند تا از قافله اخذ اعتبار و تسهیلات عقب نمانند.

نماینده مردم ترشیز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم افزایش اعتبارات استانی و تخصیص عادلانه سهم شهرستان‌ها، تصریح کرد: عدم قبول تضامین املاک روستایی برای شرکت‌های تولیدی شهرستان از سوی بانک‌ها دردسرساز شده است.

وی ادامه داد: چند طرح در این شهرستان برای اخذ تسهیلات به صندوق توسعه ملی ارجاع شده که با پیگیری مدیران استانی می‌تواند مسیر توسعه شهرستان را هموارتر کند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.