فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد؛

۶۰ کیلومتر تعقیب و گریز پلیسی برای رمزگشایی از ۱۸ فقره سرقت در کاشمر

شناسهٔ خبر: 146865 -
چاپ خبر چاپ خبر
حسین احمدی از دستگیری زن و مرد جوان، پس از تعقیب و گریز 60 کیلومتری خبر داد و گفت: پلیس در این عملیات ضربتی دو تن از متهمان که یک زن و یک مرد جوان بودند را دستگیر کرد و جستجوهای پلیسی برای دستگیری همدست فراری آنها که در تاریکی شب متواری شده ادامه دارد.

به گزارش یار خراسانی، حسین احمدی، فرمانده انتظامی کاشمر اظهار کرد: با اعلام به موقع سرقت محتویات داخل خودرو توسط شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، تیم تجسس کلانتری ۱۲ کاشمر، سر بزنگاه به محل رسیدند و سه متهم به سرقت که دو مرد و یک زن بودند با مشاهده پلیس بلافاصله با یک دستگاه خودروی سواری از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی کاشمر ادامه داد: با استعلام پلاک خودرو سواری، مشخص شد این خودرو سرقتی است و مأموران کلانتری ۱۲ به تعقیب این خودرو پرداختند.

وی گفت: با اجرای طرح مهار در حالی که متهمان  قصد فرار از حوزه استحفاظی این شهرستان را داشتند، مأموران بخش انتظامی کوه سرخ پس از ۶۰ کیلومتر تعقیب و گریز، عاملان سرقت را زمین‌گیر کرده و آنها با رها ساختن خودرو پا به فرار گذاشتند.

احمدی یادآور شد: پلیس در این عملیات ضربتی دو تن از متهمان که یک زن و یک مرد جوان بودند را دستگیر کرد و جستجوهای پلیسی برای دستگیری همدست فراری آنها که در تاریکی شب متواری شده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی کاشمر تصریح کرد: متهمان دستگیر شده که سوابق متعدد سرقت را در کارنامه خود یدک می‌کشند در بازجویی‌های علمی کارگاهان زبده اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی کاشمر چاره‌ای جز بیان حقیقت ندیدند و به ۱۸ فقره سرقت، ۱۳ فقره سرقت لوازم و محتویات خودرو، دو فقره سرقت از آرایشگاه‌های زنانه، دو فقره سرقت از خانه‌های مسکونی در سطح استان خراسان رضوی اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان به مراجع قضایی معرفی شده اند، گفت: تحقیقات پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.