امام جمعه کاشمر:

ورزش بانوان باید در فضاهای مخصوص خود انجام شود / مسئولان زیرساخت های ورزش بانوان را در کاشمر فراهم کنند

شناسهٔ خبر: 146740 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت الاسلام طباطبایی گفت: مردم باید بدانند که ما مخالف با ورزش و دوچرخه بانوان نیستیم ولی باید دوچرخه سواری و ورزش آنها در فضاهای مخصوص بانوان باشد، تصریح کرد: مسئولان کاشمر باید هرچه سریعتر پارک مخصوص بانوان را آماده کنند تا این کار به صورت صحیح و درست اجرا شود.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام سید محمدکاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: رعایت حدود شرعی از موضوعاتی است که نمی توانیم کوتاه بیاییم یا از جو سازی بترسیم و حجاب یک امر ضروری به مانند نماز و روزه است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: خیلی ها خواسته‌اند موضوع حجاب را سیاسی کنند و برای اینکه دفاع از اقدامات خود داشته باشند در فضاهای سیاسی و مجازی سر و صدا به راه می اندازند تا افرادی که از حجاب، حیا و عفت عمومی دفاع دارند بترسند و عقب نشینی کنند که کار درستی نیست.

امام جمعه کاشمر با تاکید بر اینکه برخی از نقاط کور صحبت های بنده جوسازی راه می اندازند و مردم باید بدانند که ما مخالف با ورزش و دوچرخه بانوان نیستیم ولی باید دوچرخه سواری و ورزش آنها در فضاهای مخصوص بانوان باشد، تصریح کرد: مسئولان باید هرچه سریعتر پارک مخصوص بانوان را آماده کنند تا این کار به صورت صحیح و درست اجرا شود.

 

وی ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه، اذعان کرد: شهادت مظلومانه شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفای امام و انقلاب اوج خباثت و کینه توزی منافقین و اربابان جنایتکار آنها را نشان داد.

طباطبایی با بیان اینکه قوه قضائیه فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشت، عنوان کرد: حجم سنگین پرونده ها، کمی نیرو، تخلفات، هجمه ها و تهدیدها از جمله این فراز و نشیب ها بود ولی باید اذعان کنیم که بعد از حضور آیت الله رئیسی در قوه قضائیه تحولات چشمگیری را در این قوه شاهد هستیم.

وی با تاکید بر اینکه برخورد با تخلفات و افراد خاطی حتی در درون قوه، تحولات وسیع سازمانی و مدیریتی و احیای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی بعد از ورود این الله رئیسی رخ داد، تشریح کرد: برخورد علنی با مفاسد اقتصادی از سوی هر شخص و مقامی با شدت بیشتری صورت گیرد و جلوی سوء استفاده ها، رانت ها، ضد و بندها، اختلاس ها، فسادها و غارت گری که کشور را به سوی نابودی می کشاند گرفته شود.

خطیب جمعه کاشمر همچنین در پایان بیان کرد: مراقب باشیم که قوه قضائیه کارهای بزرگی را انجام داده و نباید از این قوه بزرگ با این حجم کار، توقع عصمت داشته باشیم و مطمئنا افراد ناخلفی در درون این دستگاه بزرگ و طویل پیدا می شود ولی نباید خواسته و ناخواسته باعث تضعیف این قوه شویم ولی انتظار داریم جلوی هرگونه فسادی به هر شکلی گرفته شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.