امام جمعه بردسکن:

اقدام قوه قضاییه در شفاف سازی از درون خود قابل تقدیر است

شناسهٔ خبر: 146734 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت الاسلام امینی گفت: اقدام قوه قضائیه در خصوص مبارزه با مفسدین از درون خود قابل تحسین است و این بار قوه قضائیه امید را در مردم ایجاد کرده است.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام علی اصغر امینی امروز در خطبه‌های نماز جمعه بردسکن با تبریک ایام هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد خاطرات شهدای هفتم تیر و نیز شهید مظلوم دکتر بهشتی با تقدیر از زحمات کادر قضائی شهرستان بردسکن اظهار کرد: قضاوت کردن و اجرای عدالت یک امر خطیر است و امروز دستگاه قضا با اولویت اجرای عدالت به پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه رهبری در سال ۸۰ در فرمان هشت ماده خود به سران سه قوه تاکید کردند، که اجرای عدالت در رسیدگی به امور مردم را سرلوحه کار خود قرار دهید، خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز هر اقدامی را به بحث تحریم‌ها منتسب می کنند در صورت اینکه بحث تحریم ها فقط ۳۰ درصد آن است و ۷۰ درصد آن به برنامه‌ریزی مدیران و توجه دولتمردان می باشد.

امام جمعه بردسکن گرانی های افسار گسیخته اخیر را از بی‌تدبیری دانست و تصریح کرد: وقتی که یک سخنگو حرف می‌زند، معاون حرفی دیگر می زند و رئیس نیز حرف دیگری را میزند مردم در شک و تردید هستند که حرف کدام یک از این مدیران صحیح است و سندیت دارد و حرف کدام یک را باید بپذیرند.

وی با بیان اینکه همه باید به دولت کمک کنیم و مردم هم باید همکاری لازم را با دولتمردان داشته باشند، اذعان کرد: گرانی های افسار گسیخته بابت چیست؟ و باید نگاه ویژه ای به آن شود و از مجلس شورای اسلامی که اغلب در دوره تبلیغات خود مشکلات معیشتی مردم را شعار خود میدانستند انتظار است مشکلات اقتصادی مردم را بیش از این مورد توجه قرار دهند.

امینی بیان کرد: اصلاح دستگاه قضا از درون خودش موجب شده است مردم با امید به اتفاقات افتاده پشتیبان این دستگاه و خدمتگزاران خود باشند و از همه مدیران در شهرستان استان و کشور  میخواهیم با شفاف‌سازی به مردم اقدامات را بیان کنند چرا که ما پنهان کاری در نظام نداریم.

وی مشکلات اقتصادی مردم، گرانی خودرو، مسکن و اقدام مردم را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: نظارت بر امور حرف اول است لذا هماهنگی و نظارت در دستگاه‌های مربوطه می‌تواند منجر به امیدواری مردم شود.

امام جمعه بردسکن در ادامه خطبه های نماز جمعه بردسکن به هفته صرفه‌جویی آب شرب اشاره نمود و اظهار داشت: درحال حاضر تولید آب شرب در شهرستان در نقطه سربه سر قرار دارد لذا متولیان امر از مردم می‌خواهند در مصرف آب صرفه‌جویی داشته باشند تا منجر به قطعی آب نشود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.