در نشست با مدیر شهرک های کشاورزی خراسان رضوی مطرح شد؛

تاکید فرماندار کاشمر بر راه اندازی شهرک گلخانه ای تا هفته دولت

شناسهٔ خبر: 146621 -
چاپ خبر چاپ خبر
مسلم ساقی در دیدار با مدیر شرکت شهرک های کشاورزی خراسان رضوی بر ضرورت راه اندازی شهرک گلخانه ای کاشمر تا هفته دولت تاکید کرد و گفت: زیرساخت‌های آب، برق و گاز شهرک با پیشرفت بالای 90 درصد در حال اجرا است.

به گزارش یار خراسانی، مسلم ساقی، فرماندار کاشمر، پیش از ظهر امروز در دیدار با سرپرست شرکت شهرک های کشاورزی خراسان رضوی که بمنظور بررسی آخرین وضعیت شهرک گلخانه ای کاشمر در دفتر فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: تکمیل و راه اندازی مجدد شهرک گلخانه‌ای شهرستان که پس از دوازده سال به فراموشی سپرده شده بود از اولویت‌های مدیریت شهرستان در راستای ایجاد اشتغال و تکمیل زنجیره‌های تولید در کاشمر بود.

وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل شهرستان در زمینه کشاورزی و جمعیت فعال قابل توجه در این حوزه، خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های آب، برق و گاز شهرک با پیشرفت بالای ۹۰ درصد در حال اجرا است و با تلاش مدیران جهاد کشاورزی و شرکت شهرک‌های کشاورزی استان امیدواریم در هفته دولت شاهد شروع به کار و واگذاری زمین در این مکان باشیم.

 

شهرک گلخانه ای کاشمر پس از ۱۲ سال انتظار در مراحل پایانی است

علی اکبر ایزدی، سرپرست شرکت شهرک‌های کشاورزی شعبه خراسان رضوی در این نشست تصریح کرد: شرکت شهرک های کشاورزی وظیفه مدیریت و پشتیبانی از زنجیره‌ی تولید کشاورزی در مجتمع‌‌ها و شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ای، دامی و یا شیلاتی را به عهده دارد.

وی اذعان کرد: ماموریت شرکت شهرک‌های کشاورزی هدایت، حمایت و نظارت بر احداث و توسعه‌ی شهرک‌های کشاورزی با فن‌آوری نو به منظور بهبود بهره‌وری عوامل تولید از طریق تسهیل و تسریع فرایند سرمایه‌گذاری و کارآفرینی است.

سرپرست شرکت شهرک های گلخانه ای خراسان رضوی با بیان اینکه با پیگیری ها و تلاش های صورت گرفته شده از سوی فرماندار پروژه شهرک گلخانه ای کاشمر پس از ۱۲سال انتظار در مراحل پایانی بهره برداری بسر می برد، عنوان کرد: با انتشار اطلا عیه و فراخوان عمومی متقاضیان واجدین شرایط می توانند مدارک خود به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تحویل دهند تا پس از بررسی و با اولویت افراد بومی کار واگذاری قطعات و زمین در این مجتمع تا قبل از هفته دولت انجام شود.

وی همچنین تشریح کرد: دراین مجموعه ۴۲ قطعه ۳۵۰۰مترمربع تا ۵۰۰۰ مترمربع جهت احداث گلخانه به متقاضیان واگذار خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.