فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع):

عراقی ها باید تکلیف خود را با سفارت فتنه گر آمریکا و اسرائیل روشن کنند / اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز نظارگر ۵ بقیع در عراق بودیم

شناسهٔ خبر: 133565 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز باید نظاره گر 5 بقیع دیگر در کاظمین، نجف، کربلا و سامرا می بودیم، گفت: عراقی ها تا تکلیف خود را با سفارت فتنه گر آمریکا و اسرائیل روشن نکنند این آتش به این زودی ها خاموش نخواهد شد، عراقی ها باید نسخه امام (ره) را برای لانه جاسوسی آمریکا بپیچند.

به گزارش یار خراسانی، سردار غلامرضا احمدی، شب گذشته  در دهمین یادواره ۱۳ شهید دانشجوی کاشمر، ۳ شهید گمنام مدفون در دانشگاه آزاد کاشمر و شهدای امنیت که با عنوان پایان نامه سرخ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر برگزار شد، اظهار داشت: قدرت الهی امروز کشور به برکت خون شهیدان نصیب ما کرده است.

وی با بیان اینکه شهیدان عزت و افتخار شهادت خود را به برکت هدایت امام (ره) کسب کردند، خاطرنشان کرد: اگر هدایت آن مرد بزرگ نبود مطمئناً این کشته ها با کشته های قبل از او در دوره ظلم ستمشاهی از فرزندان همین ملت تفاوت نداشت.

فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) با تاکید بر اینکه آن چیزی که به شهیدان این عزت، افتخار و عظمت را داده، تحت هدایت و حمایت یک فقیه تربیت شده سر سفره ائمه و اهل بیت است، تصریح کرد: تفاوت شهید با هر کشته دیگر به راه و رسم و تلاش او تحت یک هدایت الهی متصل به منبع وحی است.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: به برکت هدایت های مقام معظم رهبری و تلاش مجاهدین عرصه قلم و اندیشه صدها جلد از کتاب های مربوط به رشادت ها و معجزات دوران دفاع مقدس در دسترس است ولی حیف که جای آن ها در متون آموزشی و سر میز تعلیم و تربیت کمتر پیدا می شود.

سردار احمدی با تاکید بر اینکه شهدای مدافع حرم و خانواده های آنان شناخت عمیق خود را از توطئه دشمن در پرتو هدایت های مقام معظم رهبری نشان دادند، عنوان کرد: اگر شهدای قهرمان مدافع حرم نبودند مطمئن باشید که امروز باید جلوی چشم ما، نظاره گر ۵ بقیع دیگر در کشور عراق (کاظمین، نجف اشرف، کربلا و سامرا) می بودیم.

وی تشریح کرد: آمریکایی ها توطئه های زیادی در کشور عراق انجام می دهد و عراقی ها تا زمانی که این توطئه ها را خاموش نکنند آتش جنگ در درون شهرهای آنها خاموش نخواهد شد.

فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) ادامه داد: عراقی ها تا تکلیف خود را با سفارت فتنه گر آمریکا و اسرائیل روشن نکنند این آتش به این زودی ها خاموش نخواهد شد و همان نسخه ای که امام (ره) به دانشجویان تجویز کردند باید عراقی ها برای لانه جاسوسی آمریکا در عراق بپیچند.

وی با تاکید بر اینکه امروز اگر در خصوص جنایت ها و خیانت های بنی صدر و بازرگان و منافقین نگوییم ظلم کرده ایم، بیان کرد: به برکت هدایت های امام و رهبری منطقه درگیری از میانه خرمشهر، اهواز، حمیدیه، سوسنگرد، بستان، شوش و … به دو هزار کیلومتر آن طرف تر از مرز ها و در مناطق منافع آمریکا انتقال پیدا کرده که این حاصل تدبیر مقام معظم رهبری، عمل سردار سلیمانی و رزمندگان ادامه دهنده راه شهدا بود.

احمدی همچنین در ادامه تاکید کرد: اگر سنگ قبر شهیدان دوران دفاع مقدس را نظاره کنیم اکثراً در مناطق شلمچه، دهلاویه، فکه و… به شهادت رسیده اند ولی شهدای مدافع حرم امروز در مناطق حلب، رازقیه، سامرا و… به شهادت رسیده اند.

وی ابراز کرد: ایرانی که در دوران دفاع مقدس آرزوی داشتن یک موشک با برد ۱۲ کیلومتر داشت امروزه به همت دانشمندان جوان خود موشک با برد ۲ هزار کیلومتر آن هم به صورت نقطه زن تولید کرده است.

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه بیش از ۹۵ درصد از شهدای دفاع مقدس، هدف اصلی خود را برای حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل، دفاع از اسلام دانسته اند، خاطرنشان کرد: بیش از ۹۳  درصد از این شهیدان هدف اصلی خود را بعد از دفاع از اسلام، دفاع از اطاعت از اوامر ولی امر فقیه عنوان کرده اند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.