فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع):

دست اندرکاران منفعت طلب، میدان به دانشمندان جوان کشور نمی دهند

شناسهٔ خبر: 132679 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) گفت: دانشمندی که می تواند موشکی با بُرد 2 هزار کیلومتر با یک متر خطا نسبت به هدف تولید کند آیا این دانشمند نمی تواند کاربراتور ماشینی درست کند مصرف سوخت را پایین بیاورد؟ به ولله قسم دست اندرکارانی که منفعت دارند میدان به دانشمندان جوان کشور نمی دهند.

به گزارش یار خراسانی، سردار غلامرضا احمدی، فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) در یادواره شهدای دهنو از توابع بخش مرکزی شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: جوانان و شهیدان با یاری خداوند توانستند یک حکومت ظالم شاهنشاهی تا بن دندان مسلح را با دست خالی و لبیک به ندای یک مرجع تقلید سرنگون کنند.

وی با بیان اینکه سگ غارتگران بیت المال شرف دارد بر کسانی که قرار دارند ترس از آمریکا را پشت تریبون های رسمی تئوریزه کنند، خاطرنشان کرد: کسی تصور نمی کرد در جمهوری اسلامی فضایی درست شود که در آن وزیر چهار هزار میلیاردی، دخترزاده وزیر با ویلایی ۷۰۰ میلیارد تومانی و… پیدا شود و اینها مورد تایید نیست بلکه توصیف بین بد و بدتر است.

فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) همچنین در ادامه تصریح کرد: اگر قرار است خسارت بین دزدی سه هزار میلیاردی و خسارت افرادی که قرار دارند حیثت از دست رفته آمریکا زیر پای شهیدان که ظرف این چهل سال حاصل شود را بازسازی کنند را لعن کنیم باید به دومی لعن فرستاد.

وی با تاکید بر انیکه متناسب با توانمندی های دشمن برای پایین آوردن خسارت ها باید به مدرن ترین تجهیزات نظامی مسلح شویم و این یکی از تعالیم اسلام است ولی افرادی نباید عنصر قدرت را جابجا کنند، اذعان کرد: عنصر قدرت کشور موشک، هواپیما ساخت ارتش و… نیست بلکه عنصر قدرت کشور حضور جوانانی مثل حسین فهمیده ها، حججی ها و… و برآمده از اطاعت و محبت مردم نسبت به رهبری است.

سردار احمدی با بیان اینکه آینده کشور در گرو پاسداشت شریان روح ایثارگری، فداکاری، شهادت طلبی و آمادگی مردم برای دفاع از نظام است، عنوان کرد: فتنه اخیر به بهانه بنزین بود و کاش خدا یک جو عقل به برخی بدهد که این بهانه ها را از دشمن بگیرند و زخم برای مردم درست نکنند.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، حضور نیروهای انتظامی، سپاه و بسیج در کنترل فتنه اخیر موثر بود ولی اثری که حضور ۱۰ روزه مردم قهرمان داشت بسیار موثرتر بود و مسئولان نباید این حضور را به حساب کارنامه عملکرد خود بگذارند.

فرمانده سابق سپاه امام رضا (ع) ادامه داد: شاکله قدرت نظام در یک بخشهایی مانند کاریکاتوری است که یک عضو آن خیلی گُنده شده و عضو های دیگر به علت بی عرضگی بعضی از مجریان خیلی ضعیف مانده است و متاسفانه آن بخشی که ضعیف مانده همان بخشی است که مردم از آن رنج می برند.

وی با بیان اینکه آن چیزی که مردم از آن رنج می برند به دست خود مردم و برای خود مردم رقم می خورد، تاکید کرد: اگر مجلس کارآمدی که باید اهتمام آن مسائل موکلین خود باشد کم کاری کند، مردم آن را انتخاب کرده اند و اگر رئیس جمهور کارآمدی که باید در شبانه روز ۲۰ ساعت تا حد مُردن برای مردم کار کند کم کاری می کند با انتخاب خود مردم به شخص دوم مملکت تبدیل شده است.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: دانشمندی که می تواند موشکی با بُرد ۲ هزار کیلومتر با یک متر خطا نسبت به هدف تولید کند آیا این دانشمند نمی تواند کاربراتور ماشینی درست کند مصرف سوخت را پایین بیاورد؟ به ولله قسم دست اندرکارانی که منفعت دارند میدان به دانشمندان جوان کشور نمی دهند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.