رئیس شبکه بهداشت و درمان بردسکن:

وجود ۲۰ بیمار کرونایی مثبت در بردسکن / ۱۳ بیمار مشکوک به کرونا بستری هستند

شناسهٔ خبر: 140841 -
چاپ خبر چاپ خبر
مهدی عاقلتر با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته بطور ناگهانی تست ۵ بیمار کرونایی در بردسکن مثبت اعلام شد، گفت: در حال حاضر تعداد بیماران کرونایی در شهرستان به ۲۰ نفر رسید و ۱۳ نفر دیگر نیز مشکوک و بستری هستند.

مهدی عاقلتر در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته بطور ناگهانی تست ۵ بیمار کرونایی در بردسکن مثبت اعلام شد، اظهار داشت: صعود این روند قبل پیش بینی بود، چرا که مردم اصلا هشدارها را جدی نمیگرفتند و ازدحام در بازار طی دوهفته گذشته بسیار زیاد بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد بیماران کرونایی در شهرستان به ۲۰ نفر رسید و ۱۳ نفر دیگر نیز مشکوک و بستری هستند، خاطرنشان کرد: عدم رعایت نکات بهداشتی و در خانه نماندن یکی از علت این سیر صعودی است و برخلاف اعلام تمام نکات بهداشتی ولی باز هم مردم این توصیه ها را جدی نگرفتند و شاهد مثبت اعلام شدن آزمایش ۵ نفر از همشهریان بودیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بردسکن از مردم خواست هشدارها را جدی بگیرند و در خانه بمانند و به هیچ وجه به دید و بازدید نروند، چراکه جوانان نیز ناقل بیماری هستند و میتوانند این ویروس را به دیگر افراد مسن انتقال دهند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.