فرماندار خلیل آباد:

مبارزه با کرونا مستلزم بسیج همگانی در یک مسیر است / امیدواریم با همت مردم کرونا ویروس را ریشه کن کنیم

شناسهٔ خبر: 140731 -
چاپ خبر چاپ خبر
ابراهیم قاسم پور با بیان اینکه غلبه بر کرونا مستلزم بسیج جمیع نیروها و هم راستا شدن با هم در یک مسیر است و مطمئناً بدون مشارکت اجتماعی عبور از این گردنه به سختی امکان پذیر است، گفت: امیدواریم با همت مردم و عملیاتی کردن شعار در خانه بمانیم این ویروس منحوس را ریشه کن می‌کنیم.

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد در جمع اعضای کمیته جهادی پویش مردمی مقابله با کرونا شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: جوانان خلیل‌آباد با بهره‌گیری از فرصت‌های رسانه‌ای، فضای مجازی و شور جوانی رسالت خود را در این میدان ایفا کنند.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: فرمانداری خلیل‌آباد براساس وظیفه خود به طور قطع از این برنامه و حرکت جهادی حمایت های لازم را خواهد داشت.

فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه غلبه بر کرونا مستلزم بسیج جمیع نیروها و هم راستا شدن با هم در یک مسیر است، تصریح کرد: بدون مشارکت اجتماعی عبور از این گردنه به سختی امکان پذیر است.

وی با اشاره به برخی طرح‌های مطرح شده در پیشگیری و مقابله با کرونا، اذعان کرد: تصمیم گیری در زمینه مقابله با این بیماری مستلزم تفکری همه جانبه نگر است.

قاسم‌پور با اشاره به لزوم نگاه همه جانبه به موضوع، عنوان کرد: امروز بهداشت جهانی از همه گیری این بیماری در ۱۶۰ کشور جهان سخن می گوید و بی شک در مقابله با این وضعیت صرف امکانات دولت ها به تنهایی کفاف نخواهد کرد و اگر مجموعه های انسانی و مردمی در این مسیر همراهی نداشته باشند، دولت به تنهایی با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.

وی ضمن تشکر از خیرین و اعضای جبهه پویش مردمی مقابله با کرونا و تاکید بر آمادگی کامل تمامی دستگاه­های اجرایی به منظور حمایت و پشتیبانی از این گروه جهادی، تشریح کرد: امیدواریم با همت مردم و عملیاتی کردن شعار در خانه بمانیم این ویروس منحوس را ریشه کن می‌کنیم.

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر لزوم نظارت کامل شبکه بهداشت بر روند تامین و ارائه خدمات به مردم توسط این گروههای جهادی، بیان کرد: مدیریت شبکه بهداشت و درمان یک نفر کارشناس را مامور کند تا به صورت ۲۴ ساعته به منظور همراهی و نظارت بهداشتی اقدام لازم را انجام دهد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.