معاون فرماندار بردسکن خبر داد؛

آماده‌باش کلیه نیروها و ماشین‌آلات دستگاه‌های اجرایی بردسکن / اعضای ستاد بحران بردسکن باید در محل کار خود حضور داشته باشند

شناسهٔ خبر: 140905 -
چاپ خبر چاپ خبر
سید مهدی عصمتی مقدم از آمادگی کلیه نیروها و ماشین‌آلات شهرداری‌ها دستگاه‌های اجرایی در بردسکن خبر داد، گفت: از روز گذشته به همه دستگاه‌ها عضو ستاد بحران دستور آماده‌باش صادرشده و همه اعضاء مکلف به بازدید و بررسی و حضور در محل کار هستند.

سید مهدی عصمتی، معاون فرمانداری بردسکن در گفتگو با خبرنگار یار خراسانی، با بیان اینکه هشدارهای لازم به همشهریان و روستاهایی که در مسیر سیل واقع هستند داده‌شده است، اظهار داشت: از روز گذشته به همه دستگاه‌ها عضو ستاد بحران دستور آماده‌باش صادرشده و همه اعضاء مکلف به بازدید و بررسی و حضور در محل کار هستند.

وی با تأکید بر اینکه همه دهیاری‌ها و اعضای شورای اسلامی در روستاها نیز باید هشدار لازم را به اهالی روستای خود داشته باشند، خاطرنشان کرد: کلیه پل‌ها و مسیرهای عبور روان آب‌ها و مسیل‌ها بازدید شده و تعدادی از مسیل‌ها که نیاز به لایروبی و بازگشایی بود، انجام‌شده است.

معاون فرماندار بردسکن با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی تصریح کرد: احتمال آب‌گرفتگی، روان شدن سیل، رعدوبرق و نیز وزش باد تا روز چهارشنبه در سطح منطقه وجود دارد لذا تمهیدات لازم اندیشیده شده و آمادگی همه دستگاه‌ها به آنان گوشزد شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.