مسئول بسیج سازندگی خراسان رضوی خبر داد؛

راه‌اندازی بیش از هزار صندوق قرض‌الحسنه در خراسان رضوی / بازار مجازی با بیش از ۴۰ هزار تولیدکننده در خراسان رضوی راه‌اندازی می‌شود

شناسهٔ خبر: 138112 -
چاپ خبر چاپ خبر
محمد روحانی با بیان اینکه 1165 صندوق قرض‌الحسنه در سطح استان خراسان رضوی با بیش از 7.5 میلیارد تومان آورده مردمی راه‌اندازی شده است، گفت: در سطح استان به دنبال راه‌اندازی یک بازار مجازی با بیش از 40 هزار تولیدکننده هستیم و سایت آن بارگذاری شده است.

محمد روحانی، مسئول بسیج سازندگی خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: ۱۱۶۵ صندوق قرض‌الحسنه در سطح استان خراسان رضوی راه‌اندازی کرده‌ایم که بیش از ۷٫۵ میلیارد تومان آورده مردم در این صندوق‌ها است.

وی با بیان اینکه از این صندوق‌های قرض‌الحسنه ۳٫۵ میلیارد تومان وام به اعضا پرداخت‌شده است، خاطرنشان کرد: مدیریت صندوق‌ها با مردم است و بستر بسیار مناسبی برای مثلث اقتصادی مدنظر استاندار خراسان رضوی است.

مسئول بسیج سازندگی خراسان رضوی همچنین در ادامه تصریح کرد: معین‌های اقتصادی می‌توانند در قالب این صندوق‌ها به کمک مردم بیایند تا این صندوق‌ها با افزایش سرمایه به ایجاد اشتغال خرد کمک کند.

وی اذعان کرد: کارهای مشترکی با بانک مهر ایران و بانک ملی انجام داده‌ایم که در حال حمایت است و امیدواریم صندوق‌های قرض‌الحسنه عرصه‌ای برای کمک به مردم و واگذاری تسهیلات ارزان قرض‌الحسنه باشد.

روحانی با بیان اینکه در سطح استان به دنبال راه‌اندازی یک بازار مجازی هستیم و سایت آن بارگذاری شده است، عنوان کرد: بیش از ۴۰ هزار تولیدکننده در این سایت قرار می‌گیرند و امیدواریم بتوانیم با کمک پست خصوصی محصولات را در سطح استان در قالب فروش اینترنتی به دست متقاضیان برسانیم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.