تهیه‌کننده فیلم سینمایی به‌وقت شام:

خون حاج قاسم سلیمانی برکات زیادی خواهد داشت / فروپاشی آمریکا و آل سعود و محو اسرائیل را خواهیم دید

شناسهٔ خبر: 138470 -
چاپ خبر چاپ خبر
محمد خزاعی بابیان اینکه حاج قاسم سلیمانی تمام عمر خود را در راه خدمت به کشور و نظام و مردم سپری کرد، گفت: حاج قاسم رفت برای اینکه عزت این کشور بماند و خون حاج قاسم سلیمانی قطعاً برکات زیادی خواهد داشت و فروپاشی آمریکا و آل سعود و محو اسرائیل را خواهیم دید و نباید در این مسیر شک داشته باشیم.

به گزارش یار خراسانی، محمد خزاعی، تهیه‌کننده فیلم به‌وقت شام شامگاه گذشته در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در آرامگاه شهید مدرس کاشمر برگزار شد، اظهار داشت: چه اتفاقی افتاده که همه آرزوی شهادت می‌کنند چه چیزی در شهادت نهفته است که همه دوست دارند عاقبت‌به‌خیر شوند و مرگ آن‌ها با شهادت رقم بخورد.

وی بابیان اینکه شهدا آدم‌های بسیار باهوش و بازکاوت بوده‌اند و مرگ اختیاری را انتخاب کردند، خاطرنشان کرد: زکات و زرنگی در این نیست که ما ثروت‌اندوزی کنیم، برای انتخابات مجلس یکدیگر را تخریب کنیم و برای به دست آوردن پست و مسئولیت همه آرمان‌های انقلاب را زیر سؤال ببریم.

تهیه‌کننده به‌وقت شام با تأکید بر اینکه زینبیون مظلوم‌ترین گروه مدافع حرم بودند و اگر می‌خواستند برای مدافع حرم از پاکستان بیایند اولین کار این بود که باید پدر و مادر آن‌ها اطلاعیه می‌دادند که این‌ها بچه ما نیستند، تصریح کرد: زینبیون خالص‌ترین بودند چون هیچ مراسمی و تشییع جنازه‌ای برگزار نشد چون حق برگشت به پاکستان نداشت.

وی با اشاره به اینکه شهادت مربوط به این دوران نیست و از صدر اسلام و زمان حضرت رسول اکرم (ص) وجود داشته و ادامه پیداکرده است، اذعان کرد: قطعاً شهادت و قربانی شدن برای یک هدف متعالی است در غیر این صورت هیچ شخصی حاضر نیست از جان خود بگذرد.

خزاعی با تأکید بر اینکه حفظ اسلام نیز هدف متعالی است که همه حاضرند برای آن جان بدهند و شهید شوند، عنوان کرد: ما باید مدیون بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران باشیم که مجدداً احیاگر اسلام در کشور ایران بودند و باید قبول کنیم که اگر حضرت امام (ره) نبودند امروز اسلامی وجود نداشت.

وی با اشاره به اینکه اسلام ۱۳ سال دست امویان، عباسیان و عثمانیان بود و تحلیل‌های مختلفی درباره اسلام می‌دادند و در این ۱۳ قرن اسلام فاسد به وجود آوردند، تشریح کرد: تمام احادیث مربوط به اسلام افراطی از آن زمان سرچشمه گرفته است و حضرت امام (ره) نیز احیاگر مجدد اسلام در قرن حاضر بود.

تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار فیلم‌ قلاده‌های طلا بابیان اینکه اگر هرکسی به نحوی به دنبال سوءاستفاده باشد و نظام اسلامی را تخریب و مردم را ناامید کند قطعاً این نظام آسیب خواهد دید، تأکید کرد: آرامش امروز کشور مدیون خون شهدا و حاج قاسم سلیمانی است و پیشرفت‌های علمی ما در گرو امنیت و آرامش است.

وی با تأکید بر اینکه این امنیت قطعاً با درایت و رهبری مقام معظم رهبری که برای حفظ این کشور و استقلال و اسلامیت کشور تلاش می‌کنند به‌دست‌آمده است، بیان کرد: استقلال کشور فقط در گرو مسائل خاک نیست بلکه در گرو حفظ مسائل دیگری نظیر فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است.

خزاعی بابیان اینکه امروز در فضای مجازی جنگ بسیار بزرگی شکل‌گرفته که از آن غافل می‌شویم، ابراز کرد: منافقین امروز دیگر وارد جنگ ترور نمی‌شوند و تمام نیروهای منافقین در آلبانی آموزش‌های تخصصی مختلفی برای حضور در جنگ رسانه‌ای در فضای مجازی دیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه اختلاف‌افکنی و موضع‌گیری‌های مختلف با زبان فارسی توسط منافقین انجام می‌گیرد و ما خیلی زودباور می‌کنیم و سرچشمه آن را نمی‌دانیم، اظهار کرد: امروز جنگ رسانه‌ای در حال رخ دادن است و بسیاری از موضع‌گیری‌هایی که در رسانه می‌شود صحیح نیست.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی به‌وقت شام در ادامه افزود: امروزه برخی از افرادی که مدعی پیروان خط امام هستند به‌جای خدمت به این نظام و انقلاب در گوشه‌ای کز کرده‌اند و علیه نظامی که امام تأسیس کردند و بالغ‌بر ۲۰۰ هزار شهید در این راه اهداشده است، خواسته یا ناخواسته همبازی دشمنان قسم‌خورده این نظام و انقلاب شده‌اند.

وی بابیان اینکه با سخنرانی و نامه نوشتن و تریبون و فضای مجازی نمی‌توان مردم را از کشور و نظام به خاطر اینکه خواسته‌های ما تأمین نشده است ناامید کرد و این خیانت به کشور و آرمان‌های انقلاب است، اظهار داشت: قرار نیست ما مردم را از نظام ناامید کنیم و خائنان باید روزی جوابگوی مردم باشند و مطمئناً مردم آن‌ها را محاکمه خواهند کرد.

خزاعی با تأکید بر اینکه خدمت به مردم و نظام از خصلت‌های شهدا بود و حاج قاسم سلیمانی تمام عمر خود را در راه خدمت به کشور و نظام و مردم سپری کرد، افزود: حاج قاسم رفت برای اینکه عزت این کشور بماند و خون حاج قاسم سلیمانی قطعاً برکات زیادی خواهد داشت و فروپاشی آمریکا و آل سعود و محو اسرائیل را خواهیم دید و نباید در این مسیر شک داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه قبل از اینکه بخواهیم به شهادت برسیم باید آماده شهادت شویم، خاطرنشان کرد: باید خود را برای اتفاقات مهم‌تر در منطقه آماده کنیم و مسیر طولانی در پیش رو داریم و نباید تحت تأثیر فضاهای تبلیغاتی قرار بگیریم و دلسرد شویم.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی قلاده‌های طلا بابیان اینکه جامعه‌ای سالم و صالح می‌شود که افراد صالح بر آن حاکم باشند و انتخابات افراد منزه جامعه را منزه می‌کند و انتخاب اصلح در این شرایط حائز اهمیت است، تصریح کرد: چه اتفاقی افتاده که برخی بی‌محابا به دنبال قدرت هستند و شیفتگان خدمت کجا رفته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه این‌همه سنگر خالی برای خدمت وجود دارد چرا باید تنها برای سنگر صندلی سبز مجلس تلاش کنیم، اذعان کرد: برخی حتی نظام را زیر سؤال می‌برند تا به این صندلی سبز دست پیدا کنند، نگذاریم بوی تعفن سهم خواهی و تخریب و گروکشی به مشام برسد.

خزاعی بابیان اینکه فردا باید با انتخاب خود جوابگو باشیم، عنوان کرد: مراقب باشید تا دوباره غرب‌گراها، قدرت‌طلبان و مدعیان انقلابی گری حاکم نشوند، عنوان کرد: چند دوره مجلس بی‌خاصیتی که باعث تفرقه شد و حاکمیت جریان انحرافی در کشور و تجربه فتنه گران در سال ۸۸، تحمیل برجام در ۲۰ دقیقه و… کافی نبود؟

وی با تأکید بر اینکه باید تلاش کنیم که مجلسی جوان و انقلابی داشته باشیم، تشریح کرد: دوران قبیله‌ای و قومی انتخاب کردن گذشت و وقتی انتخاب اشتباه می‌کنیم ما در تمام عملکرد آن فرد، مسئول هستیم باید از این روابط قومی و قبیله‌ای بگذریم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.