فرماندار خلیل‌آباد:

حضور حداکثری مردم در ۲۲ بهمن باعث خنثی شدن توطئه‌های دشمنان می‌شود

شناسهٔ خبر: 138355 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در 22 بهمن باعث خنثی شدن توطئه‌های دشمنان و بُهت و حیرت آنان خواهد شد، گفت: اگر ۲۲ بهمن‌ماه کمرنگ باشد دشمن قطعاً در ده روز مانده به انتخابات، ایران اسلامی را آرام نخواهد گذاشت.

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل‌آباد ظهر امروز در نشست ستاد هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان، اظهار داشت: مردم در دوران سخت شکل‌گیری نظام کنار حضرت امام (ره) ایستادند و بزرگ‌ترین رویداد تاریخی معاصر را رقم زدند و امروز نیز مردم با تجدید میثاق با رهبری در کنار همه ارکان تأثیرگذار این راه را ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه مدافعان وطن که در شرایط جنگ تحمیلی جان خود در طبق اخلاص گذاشتند و به شهدا پیوستند و تا امروز ترور سردار شهید سلیمانی یک اسوه مقاومت در دنیا ایجاد کرد، افزود: سبک زندگی، منش و مکتب سردار سلیمانی بیشتر و بیشتر از پیش بر مردم ایران و دنیا هویدا خواهد شد.

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه در این شرایط که استکبار روز به روز با تنگ‌تر کردن حلقه تحریم‌های اقتصادی و ترورهای شخصیتی که در کشور انجام می‌دهد گفتمان مقاومت تقویت می‌شود، خاطرنشان کرد: مردم ایران از ابتدای انقلاب در کنار امام و شهدا ایستاده‌اند و خواهند ایستاد و آنچه سخت و سخت‌تر است تکالیف و وظایف مدیران است که به مردم، نظام و انقلاب مدیون هستند.

وی با اشاره به اینکه اگر چیزی به‌عنوان روزهای ملی، مذهبی و ۲۲ بهمنی هست مردم اداره می‌کنند و مردم ساماندهی این موارد را بر عهده‌دارند، تصریح کرد: در این برهه از پیچ تاریخی سخت نظام جمهوری اسلامی ایران، مدیر ۸ تا ۲ جوابگو نیست و باید شبانه‌روز در خدمت به مردم تلاش کنیم.

قاسم پور با تأکید بر اینکه یکی از هزاران خروجی ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران توجه به مردم است که سرآمد همه محسوب می‌شود، اذعان کرد: از این مردم نباید غفلت کرد همان‌طور که انتظار داریم مردم حضور حداکثری در ۲۲ بهمن داشته باشند باید در مقابل مدیران همه ساعته جوابگوی مردم و ارباب‌رجوع باشند.

وی با بیان اینکه اعتماد ملی نباید از بین برده شود بلکه باید در جهت تقویت آن از طریق کار، تزریق امید و نشاط اجتماعی در جامعه حرکت کنیم، عنوان کرد: در این شرایط خاص آنچه دشمن در کمین گاه آن نشسته، واگرایی است، نباید حرکت، گفتار، عملکرد و رفتار ما، نوعی واگرایی ایجاد کند.

فرماندار خلیل‌آباد با اشاره به اینکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران در حوزه داخلی سعی دارند یک سنگ بزرگ نا امیدی و بی‌اعتمادی را دامن اجتماع تزریق و جوانان ما را از نظام، انقلاب و انتخابات مأیوس کنند، تشریح کرد: اگر ۲۲ بهمن‌ماه کمرنگ باشد دشمن قطعاً در ده روز مانده به انتخابات، ایران اسلامی را آرام نخواهد گذاشت.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در ۲۲ بهمن باعث خنثی شدن توطئه‌های دشمنان و بُهت و حیرت آنان خواهد شد، تأکید کرد: در چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی مطمئناً مردم سنگ تمام خواهند گذاشت.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.