امام جمعه کوهسرخ:

انقلاب اسلامی ایران سرداران و جان‌نثاران زیادی دارند / دوم اسفند دوباره باشکوه بیشتری پای صندوق‌ها خواهیم آمد

شناسهٔ خبر: 138538 -
چاپ خبر چاپ خبر
امام‌جمعه کوهسرخ با بیان اینکه دوم اسفند دوباره باشکوه بیشتری پای صندوق‌ها خواهیم آمد، گفت: انقلاب اسلامی ایران سرداران و جان‌نثاران زیادی دارند و افرادی که منافع آن‌ها به آمریکا و غرب وصل است و در دامان اسلام، نفاق می‌کارند حساب کار دستشان باشد.

به گزارش یار خراسانی، حجت‌الاسلام رضایی تولایی، امام‌جمعه کوهسرخ در جمع مردم حاضر در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: مردم برای دفاع از آرمان‌ها و شهید سلیمانی و ولایت به صحنه آمدند.

وی با بیان اینکه شهرستان کوهسرخ در این روز دوباره بهمنی دیگر به خود دید، خاطرنشان کرد: امروز دنیای کفر و استکبار چنگال خود را تیز کرده است که از ما تاوان بگیرد.

امام‌جمعه کوهسرخ با تأکید بر اینکه ما نسبت به این مردم مدیون هستیم و مردم باید انتخاب خوبی در دوم اسفند داشته باشند، تصریح کرد: اگر مسئول ناکارآمد را انتخاب کنیم قطعاً کمر انقلاب را می شکاند و استخوان در گلوی رهبری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسئولی را انتخاب کنیم که از دشمن هراس نداشته باشد و پایش نلرزد، اذعان کرد: امروز هر کس دم از مذاکره با طاغوت بزند با اشاره رهبری بر دهان آن شخص خواهیم زد.

رضایی همچنین در ادامه عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران سرداران و جان‌نثاران زیادی دارند و افرادی که منافع آن‌ها به آمریکا و غرب وصل است و در دامان اسلام، نفاق می‌کارند حساب کار دستشان باشد.

وی با بیان اینکه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشتند و باید از آن‌ها ویژه تقدیر و تشکر کنیم، تشریح کرد: دوم اسفند دوباره باشکوه بیشتری پای صندوق‌ها خواهیم آمد و به انقلاب و نظام رأی خواهیم داد.

امام‌جمعه کوهسرخ ادامه داد: ما مدیون شهدا هستیم و آن‌ها رفتند تا ما امروز عزت داشته باشیم و بر دهان آمریکا بزنیم و از عربده‌کشی‌های آمریکا نمی‌ترسیم.

وی با تأکید بر اینکه مردم ما زنده هستند و نشانه زنده‌بودنشان این حضور باشکوه در عرصه‌های مختلف است، بیان کرد: کوهسرخ باید مدیران خدوم، پای‌کار، تلاش‌گر، بدون سیاسی بازی و ساکن در شهرستان داشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.