امام جمعه بردسکن:

انتخاب اصلح در دوم اسفندماه، آینده کشور را رقم می‌زند / مجلس قوی یکی از مؤلفه‌های یک کشور قوی است

شناسهٔ خبر: 138530 -
چاپ خبر چاپ خبر
امام‌جمعه بردسکن با بیان اینکه مجلس قوی یکی از مؤلفه‌های یک کشور قوی است و دوم اسفندماه با آمدن پای صندوق‌های رأی باید به دنبال ساختن یک کشور قوی باشیم، عنوان کرد: مجلس قوی دو رکن اصیل دارد که یکی برگزاری انتخابات پرشور و گسترده است و رکن دوم انتخاب درست و هوشمندانه است.

به گزارش یار خراسانی، حجت‌الاسلام علی‌اصغر امینی، امام‌جمعه بردسکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان بردسکن که با حضور پرشور مردم ولایتمدار این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: عظمت و شکوه مردم را در راهپیمایی بیست و دوم بهمن‌ماه و اربعین سردار حاج قاسم سلیمانی را دیدیم که مشت محکمی به دهان استکبار و یاوه‌گویان انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه اهمیت آینده این کشور با حضور مردم در دوم اسفندماه در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح رقم خواهد خورد، خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود نشان دادند برای این انقلاب تا آخرین لحظه ایستاده‌اند و پیمان خونین با شهدا امضا کرده‌اند و برای تحقق اهداف شهدا پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

امام‌جمعه بردسکن با تأکید بر اینکه دشمنان در تلاش هستند تا راهپیمایی بیست و دوم بهمن‌ماه را نادیده بگیرند و اگر ضعفی باشد آن را برجسته‌سازی کنند، تصریح کرد: ایران اسلامی با استقلال خود مسئولین خود را انتخاب می‌کند که یکی از آن‌ها حضور در پای صندوق‌های رأی در دوم اسفندماه و انتخاب فرد اصلح است.

وی با اشاره به اینکه شجاعت، با اخلاص بودن، مؤمن بودن، پای نظام و انقلابی بودن از ویژگی‌های یک فرد اصلح است، اذعان کرد: باید در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، نظامی و امنیتی قوی باشیم تا چشم دشمنان از این کشور دور شود.

امینی با بیان اینکه مجلس قوی یکی از مؤلفه‌های یک کشور قوی است و دوم اسفندماه با آمدن پای صندوق‌های رأی باید به دنبال ساختن یک کشور قوی باشیم، عنوان کرد: مجلس قوی دو رکن اصیل دارد که یکی برگزاری انتخابات پرشور و گسترده است و رکن دوم انتخاب درست و هوشمندانه است.

وی با تأکید بر اینکه نماینده اصلح کسی است که انقلاب را به معنای کلمه واقعی با تمام وجودش پذیرفته باشد، تشریح کرد: نماینده‌ای که انتخاب می‌کنیم باید در برابر وسوسه‌های شیطانی مقاومت داشته باشد، اگر نماینده ایمان نداشته باشد در برابر شهوات زانو خواهد زد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.