رئیس شورای شهر کاشمر خبر داد؛

نام‌گذاری بزرگراه ورودی شهر کاشمر به نام سپهبد شهید سلیمانی

شناسهٔ خبر: 135802 -
چاپ خبر چاپ خبر
رئیس شورای شهر کاشمر از نام‌گذاری بزرگراه ورودی شهر از سمت مشهد به نام «سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» خبر داد.

 حسن اعمی، رئیس شورای شهر کاشمر در گفت‌وگو با خبرنگار یار خراسانی، با اشاره به نام‌گذاری بزرگراه ورودی شهر کاشمر از سمت مشهد به‌نام “شهید سردار سپهبد سلیمانی اظهار داشت: برخی از افراد نظیر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کشور یک نماد محسوب می‌شود.

وی بابیان اینکه در روز شهادت سپهبد سلیمانی به مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر پیشنهاد تغییر یکی از بلوارها یا میادین شهر را به نام سردار سلیمانی دادم، خاطرنشان کرد: مردم کاشمر از چند روز گذشته نیز مکاتباتی را شورا برای نام‌گذاری یکی از بلوارها یا میادین شهر به نام سردار دل‌ها داشتند.

رئیس شورای شهر کاشمر همچنین افزود: با هماهنگی که شهرداری با مسئول کمیسیون فرهنگی داشتند و تاییده اعضای شورای شهر داشتند چند کیلومتر ابتدایی ورودی شهر کاشمر از سمت مشهد که در محدوده شهر قرار دارد را به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری شد.

وی در پایان تصریح کرد: برای تصویب نهایی در نشست رسمی روز سه شنبه شورای شهر مطرح می‌شود و محدوده شهر نیز این نام‌گذاری می‌شود و برای الباقی این بزرگراه با فرمانداری و دیگر ارگان‌ها هماهنگی‌های لازم به‌صورت خواهد آمد و ان شاء الله موافقت خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.