فرماندار خلیل‌آباد:

مردم ستون اصلی مثلث توسعه اقتصادی هستند

شناسهٔ خبر: 136881 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه شاه‌بیت مثلث توسعه اقتصادی، اقتصاد خودمحور یعنی مردم هستند، گفت: کمیته امداد به‌عنوان معین اقتصادی زحمات زیادی در شهرستان خلیل‌آباد کشیده است.

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل‌آباد در نشست با قائم‌مقام کمیته امداد خراسان رضوی، که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: کمیته امداد به‌عنوان معین اقتصادی زحمات زیادی در شهرستان خلیل‌آباد کشیده است ولی کمیته امداد باید یک مقداری نقطه‌به‌نقطه در روستاها عمل کند.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: نیازسنجی‌ها در دو روستاها که به‌عنوان پایلوت در نظر گرفته‌شده است انجام‌گرفته و تسهیلات باید در این روستاها برای متقاضیان اشتغال در نظر گرفته شود.

فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه عملکرد کمیته امداد به‌عنوان معین اقتصادی کشوری بسیار به شهرستان کمک کرده است، تصریح کرد: شاه‌بیت مثلث توسعه اقتصادی، اقتصاد خودمحور یعنی مردم هستند و مردم نیز خود یک معین اقتصادی هستند و مردم باید مدیریت داشته باشند.

 

مردم ستون و خیمه‌گاه نظام و انقلاب هستند

سلمان دانشور، قائم‌مقام مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در این مراسم اذعان کرد: مردم ستون و خیمه‌گاه نظام و انقلاب هستند و قوام این ستون و خیمه بستگی به دل‌های مردم دارد و به هر میزان دل‌های مردم را در راستای حلقه اتصال الهی رهبری و راهبری کنیم به همان نسبت نظام ما بیمه خواهد شد.

وی با بیان اینکه دل‌های مردم یک موضوع بسیار مهم و از وظایف اصلی و ذاتی ما است، عنوان کرد: اگر معیشت و رفاه مردم تأمین شود مطمئناً دل‌های مردم به یکدیگر نزدیک‌تر خواهد شد و به همان اندازه پشتیبان نظام باشند.

قائم‌مقام مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با تأکید بر اینکه رفاه و تأمین اجتماعی یکی از آن مسائلی است که اگر دولت‌های به آن نپردازند ممکن است دچار مشکلاتی شوند که بعدها نتوان آن را جبران کرد، تشریح کرد: توسعه شکل نمی‌گیرد مگر اینکه مردم خود بخواهند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.