ماموستا خدایی در گفت‌وگو با تسنیم: پیروی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری و تقویت وحدت شیعه و سنی عامل حفظ ایام‌الله است

شناسهٔ خبر: 137100 -
چاپ خبر چاپ خبر


گروه استان‌ها ـ امام جمعه بانه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: پیروی از منویات حکیمانه رهبری و تقویت وحدت و یکدلی شیعه و سنی عامل حفظ ایام‌الله است.

– اخبار استانها –

ماموستا عبدالرحمن خدایی, عالم برجسته اهل‌‌‌‌سنت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بانه، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: منویات رهبری همچون همیشه راهگشا بوده و لرزه بر تن دشمنان نظام انداخته است.

وی با بیان اینکه پیروی از منویات حکیمانه رهبری و تقویت وحدت و یکدلی شیعه و سنی عامل حفظ یوم‌الله است, افزود: دنیا در حیرت و شگفتگی یوم‌الله سال‌جاری ایران شده باید همواره این روزهای بسیار مبارک و پربرکت برای مردم با ایمان ایران  حفظ و ماندگار بماند.

امام جمعه بانه گفت: بیانات مقام معظم رهبری و حمله موشکی سپاه سیلی محکمی به آمریکایی‌ها بود و قدرت و ابهت پوشالی آنان را برای همیشه در هم شکست.

ماموستا ‌راستی در گفت‌وگو با تسنیم: صیانت از فرامین رهبری و ایام‌الله از «اوجب واجبات» است
ماموستا شیرزادی در گفت‌وگو با تسنیم: تقویت وحدت و همدلی مردم و مسئولان عامل حفظ ایام‌الله است‌

وی بیان کرد: بیانات رهبری همچون همیشه دل ملت ایران را شاد و اراده و ایستادگی جبهه مقاومت را در برابر دشمنان ظالم محکم‌تر کرد و امیدواریم خداوند به مسلمانان عزت و پیروزی و ذلت را به دشمنان این آب و خاک عطا کند.

ماموستا خدایی با تاکید بر ضرورت پیروی از منویات رهبری مبنی بر حضور گسترده در انتخابات پیش‌رو تصریح کرد: باید مردم با مشارکت بالا, انتخاب اصلح و درست خود حماسه‌ ماندگار دیگری خلق کرده تا دشمنان بار دیگر در حیرت اتحاد و همبستگی مردم ایران بمانند.

انتهای پیام/۴۸۴/زلینک منبعارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.