مسئول قرارگاه فرهنگی کشور:

خون‌بهای حاج قاسم اخراج آمریکا از منطقه است

شناسهٔ خبر: 137267 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت‌الاسلام طائب با تأکید بر اینکه چهل سال است که ملت ایران در برابر فشارهای آمریکا ایستاده‌اند اظهار کرد: حاج قاسم نماینده حضور ما در منطقه بود و خون‌بهای حاج قاسم اخراج آمریکا از منطقه است.

به گزارش یار خراسانی، حجت‌الاسلام مهدی طائب، مسئول قرارگاه فرهنگی عمار کشور شب گذشته در همایش دست آوردهای انقلاب که در آستان امامزاده سید حمزه (ع) شهرستان کاشمر برگزار شد، اظهار داشت: حرکت حضرت زهرا (س) حرکت در راه ظهور امام بود و حرکت انقلاب ما نیز در راستای ظهور امام است.

وی با بیان اینکه انقلاب از ابتدای پیروزی به هیچ مکانی حمله نکرده است بلکه تمام در حال دفاع از خود بود و هیچ‌گاه شروع‌کننده جنگ نبوده است، خاطرنشان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی در زمان شهادت مسلح نبود و حتی لباس نظامی نداشت که ترور شد.

مسئول قرارگاه فرهنگی عمار با تأکید بر اینکه ظهور به معنای قرار گرفتن امام در قله حکومت و اجرای عدالت اسلامی در جامعه است، تصریح کرد: حضرت علی (ع) یک جنگ طالبانی و داعشی نداشت و همیشه در حال دفاع بود و زمانی که شهید شد مسلح نبود و لباس رزم بر تن نداشت.

وی با اشاره به اینکه اگر از علی دفاع نمی‌شد دین خدا، اسلام و عدالت از بین رفته بود، اذعان کرد: حضرت زهرای مرضیه (س) امامت را نجات داد و باعث رشد اسلام شد.

طائب با بیان اینکه اگر پیکر حاج قاسم سلیمانی به هرکدام از شهرهای ایران می‌رفت مطمئناً همان شکوه را به نمایش گذشته می‌شد که در تهران، کرمان، مشهد و… به نمایش گذاشته شد، عنوان کرد: سردار سلیمانی دست، چشم و زبان مقام معظم رهبری در منطقه بود و هیچ حرفی به زبان نمی‌آورد مگر اینکه رهبری آن را گفته بودند.

وی با تأکید بر اینکه چهل سال است که ملت ایران در برابر فشارهای آمریکا ایستاده‌اند و دشمن هر چه داشته را به میدان آورده و دیگر چیزی برای فشار بر ملت ایران ندارد، تشریح کرد: حاج قاسم نماینده حضور ما در منطقه بود و خون‌بهای حاج قاسم اخراج آمریکا از منطقه است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.