فرماندار خلیل‌آباد:

تبیین دستاوردها و توانمندهای انقلاب اسلامی از وظایف مسئولان است

شناسهٔ خبر: 137039 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه وظیفه مسئولین در گام دوم انقلاب تبیین دستاوردها و توانمندی‌های انقلاب اسلامی برای نسل جدید است، گفت: در گام دوم انقلاب کشور به نقطه‌ای رسیده که یکی از بزرگ‌ترین انقلاب‌های دنیای معاصر به شمار می‌رود و در سطح جهان دارای رتبه‌های برتری در زمینه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی است.

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل‌آباد در نشست ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، اظهار داشت: مردم صاحبان اصلی انقلاب و وارث خون شهدا هستند و همین موضوع کشور را به پیشرفت و اقتدار رسانده است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در گام دوم انقلاب کشور به نقطه‌ای رسیده که یکی از بزرگ‌ترین انقلاب‌های دنیای معاصر به شمار می‌رود و در سطح جهان دارای رتبه‌های برتری در زمینه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی است.

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه به‌طور یقین دستاوردها و خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران نشأت‌گرفته از ابتکار، نوآوری، تلاش، پشتکار و خلاقیت مردم همیشه در صحنه و هوشیار و مسئولان خدوم است، تصریح کرد: ایجاد یک گفتمان و ره‌یافت‌های جدید دینی و اسلامی با آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی موجب ایجاد ساختار ضد امپریالیستی و ضد استبدادی برای ملت‌های آزادی‌خواه دنیا شده است.

وی با بیان اینکه  استکبار و معاندین با کج‌فهمی‌ها و بدفهمی‌های خود به دنبال انحراف ماهیت اصلی انقلاب و جلوگیری از بازتاب رسالت آن در دنیا هستند، اذعان کرد: مردم ایران همیشه یاور و پشتیبان نظام بوده و با حضور خود در مقابل دشمنان ایستادگی کرده‌اند و لازم است در برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب، زمینه حضور و مشارکت اثرگذار مردم فراهم شود.

قاسم پور ضمن تأکید به برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه فجر و گنجاندن برنامه‌های فرهنگی در این برنامه، عنوان کرد: تبیین و ترویج آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، آگاهی بخشی و معرفت افزایی در خصوص معارف و اندیشه انقلاب، زمینه‌سازی برای رشد، تعالی و بسط پیام، گفتمان و فرهنگ انقلاب و افزایش آگاهی و اقناع نسل جوان نسبت به ماهیت، اهداف، دستاوردها و کارکردهای انقلاب اسلامی ایران ازجمله اهداف برنامه‌های دهه فجر باشد.

وی با اشاره به اینکه  توجه به اصل وحدت که مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ریاست‌جمهور و همه مسئولان نظام قرار دارد یک موضوع بسیار مهم است، تشریح کرد: وحدت موجب قدرت و پیشرفت کشور است و اعضای ستاد دهه فجر و مدیران دستگاه‌ها باید با استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستان خاطرات خوشی را برای مردم رقم بزنند.

فرماندار خلیل‌آباد در پایان خاطرنشان کرد: کشور ما به برکت انقلاب اسلامی و تلاش مردم همیشه در صحنه به نقطه‌ی بالایی در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، دینی و اقتصادی با رویکرد ضد استبدادی و ضد امپریالیستی رسیده و باید در گام‌ دوم انقلاب با تبیین دستاوردها و توانمندی های انقلاب اسلامی ایران برای نسل جدید موجبات استحکام و پایداری آن را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.