امام جمعه خلیل‌آباد:

باید مقدمات خروج آمریکا از منطقه محقق شود

شناسهٔ خبر: 137274 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت‌الاسلام ناهیدی با بیان اینکه آشکارسازی فعالیت سپاه قدس در این شرایط حساس تقابل اسلام و کفر و ایران و آمریکا، یک خطر راهبردی برای موجودیت اسرائیل محسوب می‌شود، گفت: فعالیت سپاه قدس از سطح منطقه غرب آسیا به همه جای دنیا ارتقاء بخشیده شده است و حمایت از محرومان جهان وارد یک حوزه برنامه و اقدام و عمل شده است.
  1. به گزارش یار خراسانی، حجت‌الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل‌آباد، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: جامعه ایرانی یک جامعه صبار و شکور است و این ملت در طول سال‌های انقلاب شکرگزار نعمت‌های این انقلاب بوده است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی یوم‌الله زیادی را در دل خود نظیر تسخیر لانه جاسوسی، انتخابات، ۲۲ بهمن، روز قدس، تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و… را گنجانده است که جای شکرگزاری دارد و اگر این ایام‌الله  فراموش شود راه گم خواهد شد.

خطیب جمعه خلیل‌آباد تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که سپاه قدس، رزمندگان بدون مرز هستند که یک توصیف پرمعنای ایشان از رزمندگان سپاه قدس بود و تحلیل‌های متفاوتی را در رسانه‌های مختلف داشت و موجب عصبانیت جبهه استکبار شد.

وی با بیان اینکه واژه بدون مرز نظیر پزشکان بدون مرز، گزارشگران بدون مرز، امداد گران بدون مرز و… در دهه‌های اخیر زیاد به‌کاررفته است، اذعان کرد: کلمه بدون مرز به معنای یک کار انسانی و بشری بدون در نظر گرفته مرزهای جغرافیایی، رنگ پوست و نژاد است که در همه جای دنیا انجام می‌شود.

ناهیدی با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری با یک نگاه انسانی و برخاسته از متن دین این تعبیر را در خصوص سپاه قدس به‌کار بردند، عنوان کرد: سپاه یک نیرویی است که با صحه صدر در هرکجا نیاز باشد حضور پیدا می‌کنند تا کرامت مستضعفان را حفظ و خود را بلاگردان مقدسات کنند.

وی با اشاره به اینکه در این شرایط که این تعبیر رزمندگان بدون مرز به‌کاربرده شد چند پیام دارد، تشریح کرد: سردار سلیمانی در طول ۲۳ سال خدمت خود با سیاست‌گذاری و ریل‌گذاری درست با هدایت‌های مقام معظم رهبری مسیر بازگشت‌ناپذیری را پایه‌گذاری و استحکام بخشیده است و بعد از جنگ نیابتی ۷ ساله در عراق، سوریه و غرب آسیا ساختار اصلی سپاه قدس شکل‌گرفته است.

امام‌جمعه خلیل‌آباد با بیان اینکه مقام معظم رهبری با توجه به اعتقادی که خون شهید سلیمانی و مکتب او داشتند بر این باور هستند که مقاومت درخشان‌تر از گذشته خواهد بود، تأکید کرد: مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه فعالیت‌های سپاه قدس را به عرصه اعلان عمومی و آشکار سازی ارتقاء دادند.

وی با تأکید بر اینکه اگر تا این لحظه بسیاری از فعالیت‌های سپاه قدس حالت مخفیانه و زیرزمینی داشت ولی امروزه فعالیت این نهاد آشکار شد و این نشان از محکم شدن این شجره طیبه است، بیان کرد: فعالیت سپاه قدس از سطح منطقه غرب آسیا به همه جای دنیا ارتقاء بخشیده شده است و حمایت از محرومان جهان را از عرصه یک آرمان انسانی و اسلامی وارد یک حوزه برنامه و اقدام و عمل شده است.

حجت‌الاسلام ناهیدی در پیان با اشاره به اینکه آشکارسازی فعالیت سپاه قدس در این شرایط حساس تقابل اسلام و کفر و ایران و آمریکا،  یک خطر راهبردی برای موجودیت اسرائیل محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: پس از شهادت سردار سلیمانی و حماقت آمریکا در ترور بزرگ‌ترین فرمانده ضد تروریستی جهان به برکت خون پاک این شهید و یارانش باید مقدمات خروج آمریکا از منطقه و زوال رژیم صهیونیستی پدید بیاید و البته این مگر با انتقام سخت دل‌بستگان مقاومت از آمریکا جهان خوار شدنی نیست.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.