خطیب جمعه خلیل آباد:

انتقام گیری از آمریکا تنها به نیروهای مسلح خلاصه نمی شود / انتقام سخت باید به خروج آمریکا از منطقه و محو اسرائیل از کره خاکی منجر شود

شناسهٔ خبر: 136137 -
چاپ خبر چاپ خبر
حجت الاسلام علی ناهیدی با بیان اینکه فقط انتقام گیری توسط نیروهای مسلح مطرح نیست و دیگر دستگاه ها باید همراهی لازم را داشته باشد، گفت: انتقام سخت باید به اخراج آمریکا از غرب آسیا و تسریع در محو رژیم صهیونیستی از کره خاکی بیانجامد.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: مراقب باشیم افرادی که به دنبال تضعیف شهیدان خط شهیدان و ارزش های اسلامی هستند را بیدار کنیم و از ارزش ها و راه شهدا دفاع کنیم.

وی ضمن تقدیر از اقدام شجاعانه فرزندان انقلابی ایران به ویژه سردار حاجی زاده در زدن سیلی به آمریکا، خاطرنشان کرد: پایگاه عین الاسد یک پایگاه هوایی گسترده امریکا با امکانات فراوان در ۵۰ کیلومتر وسعت است که حمله موشکی به این پایگاه یک اتفاق بی نظیر بود.

خطیب جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه از جنگ جهانی دوم به این طرف هیچ کشوری جرات شلیک یک گلوله به سمت پایگاه های آمریکایی نداشته است، تصریح کرد: این اقدام شجاعانه اُبهت پوشالی استکبار جهانی را شکست و امریکا حتی جرات نکردند اقدامی انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه فرمانده سپاه در جمع مردم کرمان گفت اگر آمریکا بخواهد پاسخ دهد خیلی محکم تر جواب می دهیم، اذعان کرد: یاد شهید حسن طهرانی مقدم را گرامی می داریم که به عنوان پدر موشکی ایران لقب گرفتند و برکات موشکی کشور مدیون این شهید بزرگوار است.

ناهیدی با اشاره به تصویب طرح سه فوریتی در مجلس شورای اسلامی علیه آمریکا، عنوان کرد: از اقدام مجلس شورای اسلامی‌ و نگهبان در تصویب و تایید طرح سه فوریتی تروریستی خواندن ارتش آمریکا، وزارت دفاع آمریکا و نهادهای وابسته به دولت آمریکا تقدیر و تشکر می کنیم، این مصوبه به موقع و شجاعانه تصویب شد که در طول مجلس ما سابقه نداشته است.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: از اقدام دولت در برداشتن گام پنجم و نهایی کردن کاهش تعهدات هسته ای و رفع همه محدودیت ها تقدیر و تشکر کنیم.

امام جمعه خلیل آباد با بیان اینکه انتقام سخت از نظر نیروهای نظامی جمهوری اسلامی یک ویژگی هایی است که باید به آن توجه داشته باشیم، تاکید کرد: زمان و مکان کیفیت انتقام سخت نامعلوم است و تعداد انگشت شماری هستند که در جریان این انتقام سخت هستند.

وی با تاکید بر اینکه این انتقام سخت نباید جنبه نمایشی باشد و باید یک واقعیت به مرحله اجرا در آید، بیان‌کرد: سیلی اول با توجه به شرایط فعلی جامعه ضروری بود و نباید تنها به چند مهره اصلی دشمن اکتفا کرد و این انتقام تنها ضربه به چند پایگاه راهبردی امریکا خلاصه نمی شود.

حجت الاسلام ناهیدی با اشاره به اینکه انتقام سخت باید مستمر و دائمی، موثر، زیرکانه و هوشمندانه، اشکار، پنهان، امینت زا، ارامش بخش و دارای بازدارندگی شدید و طولانی، مستقیم و نیابتی باشد و دیگر کشورها در این انتقام سخت سهیم باشند، اظهار کرد: انتقام سخت باید بگونه ای باشد که سایه جنگ را از سر راه کشور بردارد.

وی در پایان با بیان اینکه فقط انتقام گیری توسط نیروهای مسلح مطرح نیست و دیگر دستگاه ها باید همراهی لازم را داشته باشد، خاطرنشان کرد: انتقام سخت باید به اخراج آمریکا از غرب آسیا و تسریع در محو رژیم صهیونیستی از کره خاکی بیانجامد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.