امام جمعه کوهسرخ:

نماینده ای را به مجلس بفرستیم که بصیر و اهل دفاع از ولایت باشد / پر کردن شکاف های عمیق بین فقیر و غنی در دستور کار مدیران باشد

شناسهٔ خبر: 132390 -
چاپ خبر چاپ خبر
خطیب جمعه کوهسرخ با بیان اینکه نماینده ای باید به مجلس بفرستیم که بصیر و اهل دفاع از ولایت باشد و سینه خود را در مقابل دشمن سپر کند نه اینکه در برابر جبهه غربی و عربی زانوی ذلت بزند، گفت: پر کردن شکاف های عمیق اقتصادی و اجتماعی بین فقیر و غنی باید در دستور کار همه مدیران باشد.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام محمود رضایی، امام جمعه کوهسرخ، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بخش کوهسرخ از توابع شهرستان کاشمر اظهار داشت: در سال ۱۹۴۷ قضیه تقسیم فلسطین به دو قسمت عربی و عبری برای ساکن شدن فلسطینی ها و صهیونیست ها توسط در سازمان به اصطلاح ملل و حافظ حقوق این قطعنامه شوم تصویب شد.

وی با بیان اینکه از زمان تصویب این طرح تا به امروز رژیم صهیونیستی در حال غارت است و فلسطین پاره تن اسلام را در چنگال خود گرفته است، خاطرنشان کرد: اگر آن زمان مسلمانان هوشیار می بودند اسرائیل از روی نقشه پاک می شد اما غفلت باعث شد تا این غده سرطانی و نوچه آمریکا بر گرده مسلمانان و خاورمیانه بنشیند و این طور سال ها فلسطین در چنگال آنها اسیر شده است.

خطیب جمعه کوهسرخ همچنین در ادامه تصریح کرد: اسرائیل ۲۲ سال آینده خود را طبق وعده صادق مقام معظم رهبری نخواهد دید و از روی نقشه محو خواهد شد.

وی با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مدرس، اذعان کرد: مجلس نشینان باید به مانند شهید مدرس غیورمندانه پای ارزشها و دستاوردها انقلاب اسلامی و دین خدا به ایستند نه اینکه ۷۷ نفر با امضاء خود از اغتشاشگران حمایت کنند.

رضایی با بیان اینکه نماینده ای باید به مجلس بفرستیم که بصیر و اهل دفاع از ولایت باشد و سینه خود را در مقابل دشمن سپر کند نه اینکه در برابر جبهه غربی و عربی زانوی ذلت بزند، عنوان کرد: مردم ولایت مدار هستند و ولایتمداران و پابرهنه گان پای انقلاب ایستاده اند باید نماینده با مردم و از مردم انتخاب شود.

وی با تاکید بر اینکه باید به دنبال انتخاب اصلحی باشیم که دنباله رو شهید آیت الله مدرس باشد و انقلاب ما را به دست صاحب اصلی خود بدهد، تشریح کرد: اگر مردم پای حکومتی باشند آن حکومت سقوط ندارد و مردم حافظ انقلاب بودند که از زنجان شروع کردند و در کل کشور پای این انقلاب ایستادند و دشمن را ناکام گذاشتند و این توطئه نابود شد.

امام جمعه کوهسرخ با اشاره به اینکه دولت و مجلس شورای اسلامی و تمام متصدیان باید بدانند که یکی از مسئولیت های بزرگ آنها مسئولیت دینی و ملی آنها است، تاکید کرد: مردم و محرومان و انقلابیون و ولایتمدارن را باید در ابتدا لحاظ کنند نه حزب، جناح و تیم خود را اولویت بدهند.

وی با بیان اینکه این مردم بودند که انقلاب کردند و حافظ انقلاب هستند و اگر مردم و خانواده شهدا نبودند که ما عمامه به سرها، مسئولان و نماینده ای نبود، افزود: طبقات محروم و پابرهنه گان و کسانی که بار اصلی انقلاب بر دوش آنها است شایسته خدمت و سزاوار صمیمیت هستند و تصمیم ها باید بیش از هر چیز به استیفای حقوق آنها و تامین رفاه، آسایش و رشد مادی و معنوی و حفظ ارزش آنها توجه شود.

حجت الاسلام رضایی همچنین در ادامه ابراز کرد: پر کردن شکاف های عمیق اقتصادی و اجتماعی بین فقیر و غنی باید در دستور کار همه مدیران باشد و شعار عدالت اجتماعی، اقتصادی، طبقاتی که از شعارهای نورانی انقلاب بوده باید انجام شود و فساد از بین برود.

وی ادامه داد: دولت می توانست نگاهی به جایگزین های منابع درآمدی خود داشته باشد و اگر دولت با رصد تراکنش های بانکی افرادی که فقط فرار مالیاتی دارند منابع زیادی به خزانه می آمد ولی دولت با ادعای اینکه نمی خواهد به حساب مردم سرک بکشد از این کار خودداری می کرد ولی حال به حساب یارانه مردم سرک می کشد.

خطیب جمعه کوهسرخ با بیان اینکه مسئولان باید قبل از مردم بصیر باشند که به دام فتنه نیفتند، اظهار کرد: نظارت بر بازار باید قوی تر باشد و متولیان امر و اصناف رصد کنند تا قیمت ها به نفع مردم تمام شود.

وی با تاکید بر اینکه از تمام ظرفیت ها، نیروی انسانی و نسل جوان استفاده شود و راهبرد درون زایی و خودکفایی ملی افزون شود که همان اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری است، بیان کرد: اقتصاد مقاومتی است که ما را سرپا نگه می دارند نه اعتماد به غرب و نگاه به دهان کدخدا؛ باید نگاه به دهان ناخدای انقلاب اسلامی بکنید تا به سر منزل مقصود برسید.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها



ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.